NH mācību centrs ir jaunās telpās - Ģertrūdes ielā 63b!

Angļu valodas kursi:

Novērtē mūsu kursus pats - izmēģini 1 nedēļu BEZ MAKSAS!

Veic angļu valodas online-testu jau tūlīt un laimē 4 nedēļu apmācību BEZ MAKSAS!

Jaunas grupas angļu valodas apguvei tiek atvērtas katru mēnesi - KURSU KALENDĀRS!

 

NH mācību centrs piedāvā mācības gan attālināti, gan klātienē!

Citas valodas:

Franču valodas kursi

Vācu valodas kursi

Dāņu valodas kursi

Spāņu valodas kursi

Itāļu valodas kursi

Japāņu valodas kursi

Latviešu valodas kursi

Krievu valodas kursi

 

 

Seko mūsu jaunumiem:

 Atsauksmes:

«Esmu ļoti apmierināts ar pasniedzēju - varbūt tas tāpēc, ka mēs neesam īpaši liela grupa un līdz ar to pasniedzējai ir iespēja individuālāk pieiet katram audzēknim. Vēlreiz liels jums paldies :)!» GACHO reperis

«Te par visu ir padomāts- par mācību materiāliem, iespēju praktizēties un mācīties internetā, runāšanas un filmu skatīšanās vakariem, omulīgu un radošu gaisotni! Paldies un lai veicas!» Vineta Rijniece

«Iesaku šos kursus, jo tā ir iespēja uzlabot zināšanu un runāšanas prasmi un gūt prieku, kā arī ļoti jauka atmosfēra!» Sindija Lunte

 


 „Man ļoti patīk NH mācību centra angļu valodas kursi! Pateicoties skolotājas profesionalitātei esmu izkustināta no "nulles" līmeņa angļu valodas nezināšanā. Es neapstāšos un turpināšu mācīties, un angļu valodu apgūt pilnībā. Paldies!”

Indra Žerbe, SIA "AMF"Kāpēc tieši angļu valoda?

Sākoties jaunajam gadam, katram no mums tas ir arī jaunas apņemšanās laiks. Viena no iespējām -  valodas pilnveidošana. 5 iemesli, kāpēc angļu valodu mācīties ir būtiski.

1. Sazināties ar cilvēkiem
Apgūstot angļu valodu, Jūs varat sazināties ar cilvēkiem no visas pasaules, dalīties ar idejām, viedokļiem internetā, uzzināt ko jaunu par citu valstu kultūru un dzīvi. Tā kā angļu valoda ir starptautiska valoda, tās prasme Jums atvieglos sazināšanos ceļojumu laikā. Angļu valoda ir viena no visvairāk lietotajām valodām pasaulē, apmēram 1,5 miljardi cilvēku runā tieši angliski. Un vēl tik pat apgūst to.

2. Milzīgs ieguvums profesionālajai karjerai
Angļu valodas zināšanas būtiski uzlabo saziņu ar starptautiskajiem partneriem un ārvalstu klientiem, atvieglo informācijas meklēšanu par attiecīgo jomu, ļauj efektīvāk strādāt ar datoru, jo vairums programmu ir tieši angļu valodā un jāatzīst, ka daudzos Latvijas uzņēmumos angļu valodas zināšanas ir kļuvušas kā obligāta prasība. Ar labām angļu valodas zināšanām ir labas karjeras perspektīvas.

3. Izglītība
Angļu valodas zināšanas paver studiju un studentu prakses iespējas starptautiskajā tirgū. Piemēram, Lielbritānijā vai Amerikas Savienotajās Valstīs viens no priekšnoteikumiem, lai tur varētu studēt, nepieciešams zināt tieši angļu valodu.

4. Angļu valodu ir iespējams apgūt vieglāk nekā Jūs domājat!
Atšķirībā no daudzām citām svešvalodām, angļu valoda ir viegli apgūstama. Gramatika salīdzinot ar latviešu vai krievu valodu, ir vienkāršāka. NH mācību centrā izmantojot komunikatīvās mācību metodes, studenti jau ar pirmajiem līmeņiem sāk saprast un runāt vienkāršos teikumos. Katrā angļu valodas līmenī tiek attīstas visas četras valodas prasmes (klausīšanās, lasīšana, rakstīšana, runāšana), īpaši akcentējot sarunvalodu.

5. Sevis pilnveidošana
Lai palielinātu savu personīgo vērtību un pilnveidotu sevi ir jāapgūst jaunas iemaņas un jāizmanto laiks lietderīgi. Varbūt tieši jaunas valodas apguve sniegs plašāku redzes loku un dos papildus zināšanas par sev interesējošām tēmām.

___

Piedāvājam lielisku iespēju apmeklēt angļu valodas nodarbības NH mācību centrā vienu nedēļu bez maksas! Lēmumu par mācību turpināšanu varēsiet pieņemt pēc tās. Vairāk informācijas: “nedēļa BEZ MAKSAS!”