NH mācību centrs ir jaunās telpās - Ģertrūdes ielā 63b!

Angļu valodas kursi:

Novērtē mūsu kursus pats - izmēģini 1 nedēļu BEZ MAKSAS!

Veic angļu valodas online-testu jau tūlīt un laimē 4 nedēļu apmācību BEZ MAKSAS!

Jaunas grupas angļu valodas apguvei tiek atvērtas katru mēnesi - KURSU KALENDĀRS!

 

NH mācību centrs piedāvā mācības gan attālināti, gan klātienē!

Citas valodas:

Franču valodas kursi

Vācu valodas kursi

Dāņu valodas kursi

Spāņu valodas kursi

Itāļu valodas kursi

Japāņu valodas kursi

Latviešu valodas kursi

Krievu valodas kursi

 

 

Seko mūsu jaunumiem:

 Atsauksmes:

«Esmu ļoti apmierināts ar pasniedzēju - varbūt tas tāpēc, ka mēs neesam īpaši liela grupa un līdz ar to pasniedzējai ir iespēja individuālāk pieiet katram audzēknim. Vēlreiz liels jums paldies :)!» GACHO reperis

«Te par visu ir padomāts- par mācību materiāliem, iespēju praktizēties un mācīties internetā, runāšanas un filmu skatīšanās vakariem, omulīgu un radošu gaisotni! Paldies un lai veicas!» Vineta Rijniece

«Iesaku šos kursus, jo tā ir iespēja uzlabot zināšanu un runāšanas prasmi un gūt prieku, kā arī ļoti jauka atmosfēra!» Sindija Lunte

 


 „Man ļoti patīk NH mācību centra angļu valodas kursi! Pateicoties skolotājas profesionalitātei esmu izkustināta no "nulles" līmeņa angļu valodas nezināšanā. Es neapstāšos un turpināšu mācīties, un angļu valodu apgūt pilnībā. Paldies!”

Indra Žerbe, SIA "AMF"NH Mācību centra konfidencialitātes politika

Šis paziņojums atklāj NH Mācību centra konfidencialitātes praksi un informē jūs par to:

- kāda personīgi identificējama informācija tiek savākta; 

- kāda organizācija apkopo informāciju;

- kā informācija tiek izmantota un atklāta trešajām personām;

- kāda izvēle jums ir pieejama attiecībā uz informācijas vākšanu, izmantošanu, izplatīšanu un labošanu;

- kādas drošības procedūras ir ieviestas, lai aizsargātu uzņēmuma kontrolē esošās informācijas zudumu, ļaunprātīgu izmantošanu vai izmaiņas.

"Personiskā informācija" ir informācija, kas ļauj kādam identificēt vai sazināties ar jums, tostarp, piemēram, jūsu pilns vārds, adrese, tālruņa numurs vai e-pasta adrese.

Šī konfidencialitātes politika ir iekļauta mūsu Lietošanas Noteikumos un ir pakļauta nosacījumiem, kas sniegti vietnē, un jūs piekrītat ievērot tās noteikumus un nosacījumus. Šī politika attiecas tikai uz mūsu darbībām no mūsu serveriem. Citās vietnēs (tostarp tās, ar kurām mēs sazināmies ar trešo pušu vietnēm vai pakalpojumiem, piemēram, e-pastu) var būt sava politika, kuru mēs nekontrolējam, un tādēļ uz tām neattiecas šī politika.

Ievads

Šī politika jūs informē par to, kas vāc informāciju, kāda veida informācija tiek apkopota un izsekota, kam informācija ir paredzēta un ar ko šī informācija tiek kopīgota.

Apkopotā informācija un tā izmantošana.

Ir lapas, kurās varat pārlūkot NH tīmekļa vietnē, nesniedzot mums personisko informāciju. Tomēr ir dažas lapas, kur pirms ienākšanas jums tiks lūgta personiska informācija. Mēs ievācam informāciju no apmeklētājiem, kuri mūsu mājaslapā aizpilda divu veidu formas – piesakoties jaunumiem un piesakoties uz kursiem. Personīgā informācija tiek ievākta tikai un vienīgi, lai kāds no mūsu komandas biedriem spētu sazināties ar attiecīgo personu. Neeksistē nosacījumi, pie kuriem šī informācija tiktu nodota trešajām personām. Šo informāciju izmantos NH, lai kontaktētu ar jums, sniegtu pakalpojumus un atbalstu, sniegtu personalizētāku pieredzi vietņu pārvietošanas laikā, apstrādatu jūsu pasūtījumu vai piedāvātu jums pieprasīto informāciju. NH tīmekļa vietne var pieprasīt sekojošu informāciju, vācot informāciju caur reģistrācijas procesu (vai jaunu dalībnieku reģistrācijas veidlapu), kas ļauj piekļūt NH tīmekļa vietnei: lietotāja vārds un uzvārds, e-pasta adrese, pasta adrese, tālruņa numurs. NH tīmekļa vietne nodrošina arī iespēju pieprasīt informāciju, un informācijas pieprasījuma veidlapa arī prasīs no jums personīgu informāciju. Ja iesniedzat personisko informāciju, atbildot uz karjeras iespējām, lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu personiskā informācija tiks izplatīta uzņēmumā, lai iznomāšanas menedžeris varētu sazināties ar jums un potenciāli apspriest ar jums darba iespēju.

Sīkdatnes

Sīkdatne ir lietotāja datorā glabājams datu fragments, kas saistīts ar informāciju par lietotāju. Mūsu vietnē iegūtie dati no "Cookie" tehnoloģijām neietver nekādu personisku informāciju un tiek izmantoti kopsavilkumā, lai uzlabotu mūsu pakalpojumus, produktu piedāvājumus un tīmekļa vietni. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sekotu jūsu personalizācijas iespējām, lai varētu katru dienu, kad apmeklējat mājaslapu, piegādāt jūsu interesēm atbilstošu saturu. Šie sīkfaili nav piesaistīti jūsu personiskajai informācijai. Mēs nepiedāvājam atteikšanos no sīkdatnēm, taču pārlūkprogrammas sniedz jums informāciju un sīkfailu kontroli. Ja gadījumā jūs nevēlāties, lai sīkdatnes tiktu izmantotas šī portāla sakarā, jums ir iespēja tās atslēgt. Taču jābrīdina, ka atslēdzot šīs sīkdatnes var tikt bojāta kā portāla darbība, tā informācija, kura tiek attēlota jūsu datora ekrānā. Iesniedzot informācijas pieprasījuma veidlapu, reizēm saņemsiet informāciju par produktiem, pakalpojumiem vai īpašiem piedāvājumiem, izmantojot ziņojumus vai jaunumus. Ja jūs nevēlaties saņemt mūsu mārketinga materiālus un reklāmas saziņas līdzekļus, jūs varat atteikties, iesniedzot savu personisko informāciju, nosūtot mums e-pastu info@nh.lv.

Datu aizsardzība


Datu pārraides kodēts kanāls nodrošina klienta personisko datu un bankas rekvizītu drošību. www.nh.lv mājaslapa atrodas uz serveriem, kas ir droši un aprīkoti ar modernām tehnoloģijām.  

Izmaiņas privātuma politikā 

NH Mācību centrs, SIA Smart Training patur tiesības pārrakstīt vai modificēt šo politiku, kā arī jebkuru citu informāciju, kas atrodama šajā mājaslapā, atjauninot saturu attiecīgajās sadaļās. Lietojot šo mājaslapu, Jūs piekrītat visiem noteikumiem un tajos veiktām izmaiņām. Jebkāda veida izmaiņas mūsu privātuma politikā tiks publicētas šeit.