Nodarbību laiki:

Interactive Conversation Club
Trešdienās: 18:00 – 19:30

Conversation Club
Piektdienās: 9:00 – 10:30, 18:00 – 19:30

 

Atsauksmes:

«Esmu ļoti apmierināts ar pasniedzēju - varbūt tas tāpēc, ka mēs neesam īpaši liela grupa un līdz ar to pasniedzējai ir iespēja individuālāk pieiet katram audzēknim. Vēlreiz liels jums paldies :)!» GACHO reperis

«Te par visu ir padomāts- par mācību materiāliem, iespēju praktizēties un mācīties internetā, runāšanas un filmu skatīšanās vakariem, omulīgu un radošu gaisotni! Paldies un lai veicas!» Vineta Rijniece

«Iesaku šos kursus, jo tā ir iespēja uzlabot zināšanu un runāšanas prasmi un gūt prieku, kā arī ļoti jauka atmosfēra!» Sindija Lunte

 „Man ļoti patīk NH mācību centra angļu valodas kursi! Pateicoties skolotājas profesionalitātei esmu izkustināta no "nulles" līmeņa angļu valodas nezināšanā. Es neapstāšos un turpināšu mācīties, un angļu valodu apgūt pilnībā. Paldies!”

Indra Žerbe, SIA "AMF"English Fun Club - sarunu nodarbības 3 reizes nedēļā

Laipni lūgti unikālajā klubā tiem, kas vēlas augt, attīstīties un pilnveidot savu angļu valodu!


NH English Fun Club
– tā ir iespēja iegremdēties valodas vidē, pie tam vienlaikus uzlabojot savas zināšanas arī citās jomās.

Vēlaties sarunāties angļu valodā par Tevi interesējošām tēmām, skatīties un diskutēt par angļu filmām, uzzināt vairāk par iespējām ceļot patstāvīgi, iemācīties pareizi uzrakstīt CV, veidot prezentācijas angļu valodā, kā arī apgūt lietišķo etiķeti? To visu un vēl daudz ko citu Tu vari uzzināt un apgūt mūsu English Fun Club.

Mēs zinām, ka sarunvalodas trūkums - daudziem ir viena no galvenajām problēmām. Tāpēc esam izveidojuši mūsu unikālo English Fun Club, kas palīdzēs pārvarēt valodas barjeru un sniegs to, kā daudziem tik ļoti pietrūkst – iespēju pilnveidot iemaņas angļu sarunvalodā.

Atliek vien izvēlēties nodarbības, kuras Tevi  interesē visvairāk!

Conversation Club – tā ir unikāla iespēja sarunāties angļu valodā neformālā gaisotnē ar native speakers (valodas nesējiem) no Lielbritānijas, ASV un citām valstīm. Tie ir interesanti tematiskie vakari, kas palīdz apgūt sarunvalodu un sarunāties brīvi un nepiespiesti, neatkarīgi no Tava zināšanu līmeņa. 

Interactive Conversation Club – aizraujoši un interaktīvi vakari neformālā gaisotnē. Šajā sarunu klubiņā piedāvājam gan filmu skatīšanos, gan interesantas diskusijas, kā arī testu pildīšanu. Nepiespiestā gaisotne palīdzēs pārvarēt valodas barjeru, kā arī ļaus uzzināt daudz jauna un interesanta.

 

Nodarbību laiki:

Interactive Conversation Club
Trešdienās: 18:00 – 19:30

Conversation Club
Piektdienās: 9:00 – 10:30, 18:00 – 19:30

Cena:

  • Tu vari iegādāties abonementu English Fun Club nodarbībām - 11 EUR par nodarbību (min. 4 nodarbības).

 

Piesakieties English Fun Club nodarbībām(pa tālruni  67847600 līdz iepriekšējās dienas plkst. 18.00.) Klubiņš paredzēts interesentiem sākot ar Pre-Intermediate zināšanu līmeni.

Laipni lūgti mūsu klubā angļu valodas draugiem!

Kontaktforma

Atstāj savas koordinātes un mēs ar Tevi sazināsimies.

* Ar zvaigznīti apzīmētie lauki jāaizpilda obligāti.