Atsauksmes:

«Esmu ļoti apmierināts ar pasniedzēju - varbūt tas tāpēc, ka mēs neesam īpaši liela grupa un līdz ar to pasniedzējai ir iespēja individuālāk pieiet katram audzēknim. Vēlreiz liels jums paldies :)!» GACHO reperis

«Te par visu ir padomāts- par mācību materiāliem, iespēju praktizēties un mācīties internetā, runāšanas un filmu skatīšanās vakariem, omulīgu un radošu gaisotni! Paldies un lai veicas!» Vineta Rijniece

«Iesaku šos kursus, jo tā ir iespēja uzlabot zināšanu un runāšanas prasmi un gūt prieku, kā arī ļoti jauka atmosfēra!» Sindija Lunte„Pasniedzēja Ginta nodarbības vada vienlaicīgi ļoti stingri un ar humora izjūtu, prot mobilizēt studentus un ir ļoti prasīga. Nodarbības vienmēr notiek laikā, nekad nav bijis jākavē mācības. Darbinieki, kas apmeklē nodarbības, atsaucas pozitīvi.”

AS "Dominante capital"Legal English (Juridiskā angļu valoda)

 

Legal English – šī programma paredz apgūt juridisko terminoloģiju un pielietot to ikdienā.

Programmas mērķis:

Kursa mērķis ir uzlabot studenta runātprasmes un rakstītprasmes juridiskajā kontekstā, iepazīt un apgūt juridisko terminoloģiju, attīstīt spēju uztvert juridiska rakstura dokumentus.

Mērķauditorija:

Programma būs interesanta juristiem un tiesībzinātņu jomas speciālistiem, kā arī jebkuram interesentam, kas vēlas papildināt savas valodu prasmes un apgūt juridisko terminoloģiju angļu valodā.

Prasības:

Lai uzsāktu mācības Starptautiskās juridiskās angļu valodas kursā, nepieciešams vismaz intermediate (B2) vai upper intermediate (C1) angļu valodas zināšanu līmenis. Nosaki savu zināšanu līmeni šeit.

Kursa ilgums:

60 akadēmiskās stundas (nodarbības 2x nedēļā)

Legal English programmā tiek aplūkotas tādas tēmas, kā korporatīvais likums, līgumi un vienošanās, nodarbinātība un darba likums, nekustamā īpašuma likums, autortiesību likums, vērtspapīru tirdzniecības likumdošana, konkurences likums, starptautiskās ekonomikas likumdošana un daudzas citas. Katra tēma ietver Reading (lasīšanas), Listening (klausīšanās), Writing and Speaking (rakstīšanas un klausīšanās) un Language (valodas) sadaļas. Pabeidzot kursu, students ir sagatavots International Legal English Certificate Examination (ILEC) kārtošanai. Minētais eksāmens ir vienīgais starptautiski atzītais juridiskās angļu valodas tests pasaulē.

Beigu pārbaudījums:

Kursa noslēgumā ir paredzēts pārbaudes darbs. Tā laikā tiek novērtētas zināšanas divās daļās:
1. Rakstiskā daļa iekļauj rakstisku testu vingrinājumu veidā, kur klausītājam jāpielieto juridiskās angļu valodas terminoloģija.
2. Mutiskā daļa  notiek mutiskās intervijas veidā, kur tiek noteikta klausītāja saprašana, izruna un spēja pielietot juridiskās angļu valodas terminoloģiju jautājumos un atbildēs.

Ja pārbaudes darbs nokārtots, tiek izsniegts arī NH mācību centra sertifikāts.

 

Cena:

  •  552.50 EUR (iesk. PVN), ja maksā uzreiz

  •  650 EUR (iesk. PVN), ja maksā divās daļās

  •  39 EUR mācību materiāli

Kontaktforma

Atstāj savas koordinātes un mēs ar Tevi sazināsimies.

* Ar zvaigznīti apzīmētie lauki jāaizpilda obligāti.