NH mācību centrs ir jaunās telpās - Ģertrūdes ielā 63b!

Angļu valodas kursi:

Novērtē mūsu kursus pats - izmēģini 1 nedēļu BEZ MAKSAS!

Veic angļu valodas online-testu jau tūlīt un laimē 4 nedēļu apmācību BEZ MAKSAS!

Jaunas grupas angļu valodas apguvei tiek atvērtas katru mēnesi - KURSU KALENDĀRS!

 

NH mācību centrs piedāvā mācības gan attālināti, gan klātienē!

Citas valodas:

Franču valodas kursi

Vācu valodas kursi

Dāņu valodas kursi

Spāņu valodas kursi

Itāļu valodas kursi

Japāņu valodas kursi

Latviešu valodas kursi

Krievu valodas kursi

 

 

Seko mūsu jaunumiem:

 Atsauksmes:

«Esmu ļoti apmierināts ar pasniedzēju - varbūt tas tāpēc, ka mēs neesam īpaši liela grupa un līdz ar to pasniedzējai ir iespēja individuālāk pieiet katram audzēknim. Vēlreiz liels jums paldies :)!» GACHO reperis

«Te par visu ir padomāts- par mācību materiāliem, iespēju praktizēties un mācīties internetā, runāšanas un filmu skatīšanās vakariem, omulīgu un radošu gaisotni! Paldies un lai veicas!» Vineta Rijniece

«Iesaku šos kursus, jo tā ir iespēja uzlabot zināšanu un runāšanas prasmi un gūt prieku, kā arī ļoti jauka atmosfēra!» Sindija Lunte

 


 „Man ļoti patīk NH mācību centra angļu valodas kursi! Pateicoties skolotājas profesionalitātei esmu izkustināta no "nulles" līmeņa angļu valodas nezināšanā. Es neapstāšos un turpināšu mācīties, un angļu valodu apgūt pilnībā. Paldies!”

Indra Žerbe, SIA "AMF"Atsauksmes par apmācību NH mācību centrā


Baiba Sipeniece Gavare

"Valoda ir bagātība, kuru nevar atņemt. Šeit jūs atradīsiet Dārgumu lādi, atliek vienīgi prast paņemt!"


GACHO (Gatis Irbe)

''Esmu ļoti apmierināts ar pasniedzēju - varbūt tas tāpēc, ka mēs neesam īpaši liela grupa un līdz ar to pasniedzējai ir iespēja individuālāk pieiet katram audzēknim.
Protams, ka nekas nav viegli, bet galvenais ir tas, ka man patīk un es rodu tajā prieku!
Primāri devos uz NH.lv, jo vēlos izmēģināt arī rakstīt dziesmas ne tikai latviešu valodā, tā kā pasniedzējiem tagad ir uzdevums un nāksies pacīnīties, bet esmu pārliecināts, ka mums tas izdosies.
Velreiz liels jums paldies! :)''

 

Ērika Vorda

"I very much appreciated the opportunity to learn English on a course with NH.lv. Zaiga the Director was very helpful and I can’t tell you enough what a great teacher Liene is. She is so inspirational and gave me so much confidence in myself. She is definitely the best teacher I have ever had.
Thank you so much for everything!"
Ērika

Sandija Kirkila, strādā valsts pārvaldē

"Katram no mums šajā dzīvē ir palaimējies, jo nepārtraukti liktenis ļauj mums izvēlēties - izvēlēties kādu maizi šodien nopirkt veikalā, izvēlēties ceļu pa kuru doties mājup, izvēlēties draugus un iestādes, kur mācīties, attīstīties un pilnveidoties. Un man ir palaimējās, ka savā dzīves ceļā es izvēlējos studēt angļu valodu tieši NH.

Par to vēl nevienu mirkli neesmu nožēlojusi vai domājusi ar skumjām par lieki nosēdētu laiku vai iztērētu naudu. Paldies Jums par visu - par labiem, zinošiem, sirsnīgiem un optimisma pilniem pasniedzējiem, par atsaucīgiem administrācijas darbiniekiem, tāpat man arī ir jāpateicas par to, ka devāt man iespēju savā dzīves gaitā iegūt, nostiprināt un uzlabot manas angļu valodas zināšanas!"

 

Ieva Neiburga

 

"c nopietnas izzināšanas angļu valodas kursu piedāvājumu klāstā beidzot, – izvēlējos NH.lv valodu centru, kur uzlaboju un praktizēju savas angļu valodas iemaņas trīs mācību gadus.  Šajā laikā man izdevās šīs svešvalodas prasmi uzlabot par trīs zināšanu līmeņiem augstāku.

Jauniegūtās valodas zināšanas jau esmu  pārbaudījusi un izmantojusi gan ceļojumos ārpus Latvijas; gan arī sadarbojoties ar ārzemju biznesa
partneriem savā darbā.

Saku pamatoti lielu paldies NH.lv laipnajam personālam, kas rūpējas par studentiem un uzklausot mūsu vēlmes nemitīgi uzlabo un pilnveido NH.lv centra darbības kvalitāti.

Tiem, kas tikai plāno apgūt svešvalodu gribu novēlēt pacietību un gribasspēku un atgādināšu sen zināmu patiesību - jaunas valodas apguvei ir nepieciešams laiks! Tāpēc atkārtošu mūsu pasniedzējas Lilijas saukli: "Step by step!" (soli pa solim) un viss izdosies!"


Jeļena Kaļiņičenko
, Centra Marta darbiniece

"Strādājot sociālajā jomā saprotu un apzinos, cik svarīgi ir parādīt cilvēkam virzienu, kur varētu meklēt atslēgu, kas rada iespēju mēģināt atvērt durvis uz citu, jaunu pasauli.

Pateicoties NH mācību centram man ir iespēja komunicēt vidē, kurā sarunājas angliski, būt komandā, kuras mērķis ir arī manu iecerēto rezultāta sasniegšana.

Kvalitatīvie mācību materiāli, resursi internetā, laba organizācija, kompetenti pasniedzēji ir iedvesmojuši mani turpināt intensīvu mācību procesu, apzinoties, ka tas ir pareizais virziens, lai radītu jaunas iespējas savā dzīvē un nodrošinātu iespēju sniegt atbalstu  citiem"


Dace Nagobade
, Rīgas 1. Slimnīcas Anestezioloģijas Nodaļa vadītāja


"NH angļu valodas nodarbības apmeklēju vairākus mēnešus un esmu pārliecināta, ka nolūkā uzlabot un pilnveidot savas svešvalodas prasmes – darīšu to arī turpmāk.

Izvēli par labu NH esmu izdarījumi pasniedzēju atraktivitātes un profesionālās attieksmes pret veicamo darbu dēļ. Pasniedzēji ir vai nu no kādas angliski runājošas valsts vai šinīs valstīs praktizējoši  - dodot iespēju studentam salīdzināt un vērtēt valodas nianses.

Manuprāt nozīmīga loma valodas apmācības procesā ir English Fun Club nodarbībām, kur varam aktīvi piedalīties sarunās, attīstīt savu valodas prasmi. Un, protams, svarīga nozīme ir arī valodu apmācības centra atrašanas vietai – pilsētas centrā, jo ilgāk apmeklēju šīs nodarbības, jo pieaug interese un vēlēšanās turpināt. Man patīk!"

 

Sindija Lunte, tirdzniecības pārstāvis ANDO BALTIJA

"Iesaku šos kursus, ja nepieciešama zināšanu nostiprināšana un uzlabošana. Kursi notiek sistematizēti, tādēļ viegli uztvert informāciju. Iespēja uzlabot zināšanu un runāšanas prasmi un gūt prieku no kursiem.

Ļoti jauka atmosfēra, patīkama pasniedzēja Lilija, kurai ir produktīva mācību metode. Bet neaizmirstiet – labs rezultāts ir atkarīgas tikai no paša ieguldītā darba."

 

Irina Goļenko

"Sāku mācīties angļu valodu, jo tā bija nepieciešama darbam un ceļojumiem. Es izvēlējos NH mācību centru, jo tas, pēc manām domām, bija un ir arī joprojām viens no labākajiem mācību centriem: piemēroti apmācību laiki, lieliski pasniedzēji, interesanti mācību materiāli, bonusu sistēma.
Es apgūstu angļu valodu NH mācību centrā 10 gadu garumā ar pārtraukumiem, katru reizi atgriežos, jo patīk pasniedzēji un ir ļoti uzmanīga attieksme pret manām prasībām.
Šobrīd mācības notiek ONLINE formātā. Sākumā es šaubījos par kvalitāti tāda veida mācībās, bet izlēmu pamēģināt, ļoti iepatikās. Tas ir ērti un ieekonomē laiku ceļam. Tagad plānoju turpināt mācības pat vasarā. ONLINE formāts dod man tādu iespēju.
Iesaku visiem, kas plāno apgūt angļu valodu: Sāciet! Tas vienmēr ir interesanti un noderīgi! Uz tikšanos!"

 

Tamāra Ringa 

"Esmu priecīga, ka ejot garām Kr. Barona ielas 62 namam, izlasīju, kas rakstīts uz iepriekš neredzētas izkārtnes, proti "NH.lv". Tātad iespēja iemācīties angļu valodu, turklāt tuvu manai mājai. Sākot mācības šeit, sapratu, ka piedāvājums ir vēl dāsnāks, nekā biju domājusi : darbs klasē, sarunu klubs un mājas darbi internetā! Un, protams, jauki , laipni pasniedzēji. Paldies!"

 

Indra Žerbe, AMF darbiniece

"Pateicoties skolotājas profesionalitātei esmu izkustināta no "nulles" līmeņa angļu valodas nezināšanā. Es neapstāšos un turpināšu mācīties, un angļu valodu apgūt pilnībā. Paldies!"

 

Anita Alksne

"Mūsu grupai ļoti paveicās ar pasniedzēju Dino - katra nodarbība bija lieliska, ieturēta labā tempā. Īpaši vēlos atzīmēt Dino mācīšanas metodi - fantastisks, aizrautīgs, smalkjūtīgs un ārkārtīgi zinošs pedagogs. Tā turpināt!"

 

AS Dominante capital

"Pasniedzēja Ginta nodarbības vada vienlaicīgi ļoti stingri un ar humora izjūtu, prot mobilizēt studentus un ir ļoti prasīga. Nodarbības vienmēr notiek laikā, nekad nav bijis jākavē mācības. Darbinieki, kas apmeklē nodarbības, atsaucas pozitīvi."

 

SIA "RTU-BT1"

"Mūsu viedoklis par apmācību norisi un materiāliem - esam ļoti apmierināti gan ar apmācību norisi, gan ar izsniegtajiem materiāliem. Esam guvuši jaunas zināšanas un pieredzi, kura mums noderēs mūsu turpmākajā darbā!"

 

Ilze 

"NH mācību centra angļu valodas kursi patīkami pārsteidza ar savu inovatīvo pieeju.

Augstu vērtēju, ka angļu valodu varēja apgūt gan klātienē, gan sev izdevīgā laikā, izmantojot internetu.
Sajūsmā esmu par jūsu piedāvāto iespēju apmeklēt Sarunu Klubu, kur ir lieliska iespēja trenēt izrunu.
Nodarbības patīkamas padarīja super pacietīgā pasniedzēja Inga, atsaucīgais personāls un protams tasīte kafijas.

Un neatņemams ieguvums ir iegūtie jaunie draugi un paziņas".

 

Vineta Rijniece

"Darba diena ir galā un šķiet nogurums ir nepārvarams, un vēl angļu valodas kursi.... Bet atliek tikai aizkļūt līdz attiecīgajam namam, uzkāpt 3.stāvā, atvērt durvis un....nogurums kā nebijis.

Gaisā virmo kafijas smarža, katru skolnieku kā smaidīga saulīte sagaida administratore, un es sajūtos kā mājās. Gaidīta! Lūk jau arī skolotāja Ginta ar savu pozitīvo enerģiju un nesavtīgo atdevi, un nodarbība var sākties. Jaukā, intensīva darba pilnā, pusotru stundu garā nodarbība paskrien vēja spārniem.  Te par visu ir padomāts- par mācību materiāliem, iespēju praktizēties un mācīties internetā, runāšanas un filmu skatīšanās vakariem, omulīgu un radošu gaisotni! Paldies un lai veicas!"

 

Diāna Staltmane

"Nesen dzīvē parādījās nepieciešamība iemācīties franču valodu, jo nākas bieži viesoties Briselē. Sāku ar valodu kursu meklējumiem internetā. Jauki, ka NH.lv bija iespēja iepazīties ar paraugu, kādā veidā notiek valodas apmācība. Sapratu, ka tas domāts tieši man! Jau no skolas man ir bijušas grūtības aptvert un izprast skolotāja teikto un pēc tabulām iekalt likumus, atcerēties vārdiņus.

Mācības ar Dynamic Immersion bija tiešām aizraujošas! Esmu iemācījusies tiešām daudzus vārdus, kurus spēju gan saklausīt, gan izlasīt, gan izrunāt! Šādi mācoties valodu, laiks paskrien nemanot-aptuveni 2 mēnešu laikā ir apgūti jau 2 līmeņi! Tagad esmu nolēmusi papildināt savas zināšanas angļu valodā-te vārdu krājums man varētu būt pietiekošs, taču jāsakārto izruna un gramatika. Esmu pārliecināta, ka Dynamic Immersion to spēs!"

 

Ja vēlaties sniegt atsauksmi par mācībām NH mācību centrā, lūdzam to sūtīt uz e-pastu info@nh.lv