Mēneša maksa no 85.40 EUR (atkarībā no līmeņa, apmācību ilguma, akcijām un apmaksas nosacījumiem).

 

 

Atsauksmes:

«Esmu ļoti apmierināts ar pasniedzēju - varbūt tas tāpēc, ka mēs neesam īpaši liela grupa un līdz ar to pasniedzējai ir iespēja individuālāk pieiet katram audzēknim. Vēlreiz liels jums paldies :)!» GACHO reperis

«Te par visu ir padomāts- par mācību materiāliem, iespēju praktizēties un mācīties internetā, runāšanas un filmu skatīšanās vakariem, omulīgu un radošu gaisotni! Paldies un lai veicas!» Vineta Rijniece

«Iesaku šos kursus, jo tā ir iespēja uzlabot zināšanu un runāšanas prasmi un gūt prieku, kā arī ļoti jauka atmosfēra!» Sindija Lunte„Pasniedzēja Ginta nodarbības vada vienlaicīgi ļoti stingri un ar humora izjūtu, prot mobilizēt studentus un ir ļoti prasīga. Nodarbības vienmēr notiek laikā, nekad nav bijis jākavē mācības. Darbinieki, kas apmeklē nodarbības, atsaucas pozitīvi.”

AS "Dominante capital"Spāņu valodas kursi

Lai palielinātu savu personīgo vērtību un pilnveidotu sevi ir jāapgūst jaunas iemaņas un jāizmanto laiks lietderīgi. Varbūt tieši jaunas valodas apguve sniegs plašāku redzes loku un dos papildus zināšanas par sev interesējošām tēmām.

NH mācību centra valodu kursi palīdzēs padarīt Tavu pasauli daudz plašāku un interesantāku!

 

 

Ir vēlme mācīties spāņu valodu? Patīk šī valoda un vēlies būt tuvāk spāņu kultūrai? Varbūt Tu nodarbojies ar dejām: Bachata, Salsa vai arī esi spāņu mūzikas piekritējs? Iemesli var būt dažādi! Spāņu valodas kursi NH mācību centrā palīdzēs Tev nokļūt tuvāk mērķim.

Te būs daži interesanti fakti par spāņu valodu:

  • Pasaulē ir aptuveni 500 miljoni spāņu valodā runājošie. Šī valoda kā oficiālā valsts valoda ir Spānijā un gandrīz visās Latīņamerikas valstīs.
  • Spāņu valoda pieder pie romāņu grupas.
  • Spāņu valodas zināšanas var būt ļoti noderīgas, ja Tu vēlies iemācīties tādas valodas kā portugāļu, itāļu un pat franču, jo zinot spāņu valodu var saprast arī šīs valodas.
  • Spāņu valodu iemācīties ir viegli, jo vārdus lasa tāpat kā raksta un patskaņi nekad nemaina savu skaņu.

Ir ieinteresējusi spāņu valoda? Vēlies uzzināt vairāk jauna un interesanta par šo valodu? Kā arī patstāvīgi saprast, lasīt, sazināties? Nāc uz spāņu valodas kursiem NH mācību centrā Rīgā.

Katru gadu 60% studentu mūs atrod pēc citu studentu rekomendācijām, jo mēs piedāvājam:

  • spēcīgu pasniedzēju sastāvu;
  • mazas grupas;
  • individuāla pieeja katram studentam;
  • elastīgu atlaižu sistēmu.

NH piedāvā Tev sākt spāņu valodas apgūšanu no pašiem pamatiem un īsā laika posmā sasniegt vismaz sarunvalodas līmeni un izprast gramatikas pamatlikumus.

Kursa laikā Tu attīsti visas četras valodas prasmes – klausīšanos, lasīšanu, rakstīšanu, runāšanu, īpaši akcentējot sarunvalodu.

Nodarbības iesācējiem notiek vienu vai divas reizes nedēļā, kopā 64 akadēmiskās stundas.

Aizpildi kontaktformu un mēs ar Tevi sazināsimies un pastāstīsim par tuvākajām mācību grupām.

Kontaktforma

Atstāj savas koordinātes un mēs ar Tevi sazināsimies.

* Ar zvaigznīti apzīmētie lauki jāaizpilda obligāti.