Mēneša maksa no 85.40 EUR (atkarībā no līmeņa, apmācību ilguma, akcijām un apmaksas nosacījumiem).

 

Pārbaudi savas krievu valodas zināšanas tagad!

 

Atsauksmes:

«Esmu ļoti apmierināts ar pasniedzēju - varbūt tas tāpēc, ka mēs neesam īpaši liela grupa un līdz ar to pasniedzējai ir iespēja individuālāk pieiet katram audzēknim. Vēlreiz liels jums paldies :)!» GACHO reperis

«Te par visu ir padomāts- par mācību materiāliem, iespēju praktizēties un mācīties internetā, runāšanas un filmu skatīšanās vakariem, omulīgu un radošu gaisotni! Paldies un lai veicas!» Vineta Rijniece

«Iesaku šos kursus, jo tā ir iespēja uzlabot zināšanu un runāšanas prasmi un gūt prieku, kā arī ļoti jauka atmosfēra!» Sindija Lunte„Savas jauniegūtās valodas zināšanas jau esmu pārbaudījusi un izmantojusi gan ceļojumos ārpus Latvijas; gan arī sadarbojoties ar ārzemju biznesa partneriem savā darbā. Saku pamatoti lielu paldies NH.lv laipnajam personālam, kas rūpējas par studentiem un uzklausot mūsu vēlmes nemitīgi uzlabo un pilnveido NH.lv centra darbības kvalitāti.”

Ieva NeiburgaKrievu valodas kursi

Mūsdienu pasaulē svešvalodas zināšanas ir dzīves nepieciešamība. Bez valodas zināšanām nav iespējams ieņemt perspektīvu un augsti apmaksātu amatu, iegūt diplomu prestižā universitātē vai patstāvīgi doties ceļojumā.

NH mācību centra krievu valodas kursi palīdzēs padarīt Tavu pasauli daudz plašāku un interesantāku!

Ir vēlme apgūt krievu valodu vai arī uzlabot jau esošās zināšanas? Varbūt plāno pavadīt atvaļinājumu Krievijā vai arī uzturēties ilgāku laiku, mācoties, studējot vai strādājot? Iemesli var būt dažādi! Krievu valodas kursi NH mācību centrā sniedz šo iespēju un palīdz nokļūt tuvāk Tavam mērķim. 

Daži interesanti fakti par krievu valodu:

  • Visā pasaulē krievu valodā runā aptuveni 350 miljoni cilvēku;
  • Krievu valodas alfabētā ir 33 burti un dažiem burtiem nav skaņas, kā piemēram, "ь" mīkstais un "ъ" cietais burts;
  • Krievu valoda ir viena no sešām oficiālajām Apvienoto Nāciju Organizācijas valodām.

Vēlies uzzināt vairāk interesantus faktus par Krieviju? Interesē viss, kas saistīts ar to? Ja vēlies patstāvīgi lasīt, rakstīt, komunicēt - nāc uz krievu valodas kursiem NH mācību centrā Rīgā!

Katru gadu 60% studentu atrod NH mācību centru pēc citu studentu rekomendācijām, jo mēs piedāvājam:

  • spēcīgu pasniedzēju sastāvu;
  • mazas grupas;
  • individuālu pieeju katram studentam;
  • elastīgu atlaižu sistēmu.

NH mācību centrs piedāvā Tev sākt krievu valodas apgūšanu no pašiem pamatiem un īsā laika posmā paaugstināt savas zināšanas sarunvalodas līmeni un izprast gramatikas pamatlikumus!

Kursa laikā Tu attīsti visas četras valodas prasmes – klausīšanos, lasīšanu, rakstīšanu, runāšanu, īpaši akcentējot sarunvalodu.

Krievu valodas nodarbības iesācējiem notiek 2 reizes nedēļā, kopā 80 akadēmiskās stundas.
Nodarbības 2. un 3.līmenim notiek 2 reizes nedēļā, kopā 80 akadēmiskās stundas.Aizpildi kontaktformu un mēs ar Tevi sazināsimies un pastāstīsim par tuvākajām mācību grupām.

Kontaktforma

Atstāj savas koordinātes un mēs ar Tevi sazināsimies.

* Ar zvaigznīti apzīmētie lauki jāaizpilda obligāti.