Mēneša maksa no 85.40 EUR (atkarībā no līmeņa, apmācību ilguma, akcijām un apmaksas nosacījumiem).

 

Atsauksmes:

«Esmu ļoti apmierināts ar pasniedzēju - varbūt tas tāpēc, ka mēs neesam īpaši liela grupa un līdz ar to pasniedzējai ir iespēja individuālāk pieiet katram audzēknim. Vēlreiz liels jums paldies :)!» GACHO reperis

«Te par visu ir padomāts- par mācību materiāliem, iespēju praktizēties un mācīties internetā, runāšanas un filmu skatīšanās vakariem, omulīgu un radošu gaisotni! Paldies un lai veicas!» Vineta Rijniece

«Iesaku šos kursus, jo tā ir iespēja uzlabot zināšanu un runāšanas prasmi un gūt prieku, kā arī ļoti jauka atmosfēra!» Sindija Lunte„Savas jauniegūtās valodas zināšanas jau esmu pārbaudījusi un izmantojusi gan ceļojumos ārpus Latvijas; gan arī sadarbojoties ar ārzemju biznesa partneriem savā darbā. Saku pamatoti lielu paldies NH.lv laipnajam personālam, kas rūpējas par studentiem un uzklausot mūsu vēlmes nemitīgi uzlabo un pilnveido NH.lv centra darbības kvalitāti.”

Ieva NeiburgaFranču valodas kursi

Lai palielinātu savu personīgo vērtību un pilnveidotu sevi ir jāapgūst jaunas iemaņas un jāizmanto laiks lietderīgi. Varbūt tieši jaunas valodas apguve sniegs plašāku redzes loku un dos papildus zināšanas par sev interesējošām tēmām.

NH mācību centra valodu kursi palīdzēs padarīt Tavu pasauli daudz plašāku un interesantāku!

Ir vēlme mācīties franču valodu vai arī uzlabot jau esošās zināšanas? Varbūt plāno Francijā pavadīt atvaļinājumu vai arī uzturēties ilgāku laiku, mācoties, studējot vai strādājot? Iemesli var būt dažādi! Franču valodas kursi NH mācību centrā sniedz šo iespēju un palīdz nokļūt tuvāk Tavam mērķim.

Daži interesanti fakti par franču valodu:

  • Visā pasaulē franču valodā, jeb La langue française runā aptuveni 500 miljoni cilvēku, no kuriem aptuveni 90 miljoniem, tā ir dzimtā valoda;
  • Franču valodas alfabētā ir 26 burti;
  • Franču valoda tiek saukta arī par mīlestības valodu;
  • Garākais vārds franču valodā, kas satāv no 25 burtiem ir anticonstitutionnellement, jeb tulkojumā "antikonstitucionāli'.

Vēlies uzzināt vairāk interesantus faktus par Franciju vai Parīzi? Interesē viss, kas saistīts ar to? Ja vēlies patstāvīgi lasīt, rakstīt, komunicēt - nāc uz franču valodas kursiem NH mācību centrā Rīgā!

Katru gadu 60% studentu atrod NH mācību centru tieši pēc citu studentu rekomendācijām, jo mēs piedāvājam:

  • spēcīgu pasniedzēju sastāvu;
  • mazas grupas;
  • individuālu pieeju katram studentam;
  • elastīgu atlaižu sistēmu.

NH mācību centrs piedāvā sākt franču valodas apgūšanu no pašiem pamatiem un īsā laika posmā izprast gramatikas pamatlikumus, kā arī apgūt to sarunvalodas līmenī.

Kursa laikā Tu attīsti visas četras valodas prasmes – klausīšanos, lasīšanu, rakstīšanu, runāšanu, īpaši akcentējot sarunvalodu.

Nodarbības iesācējiem notiek 2 reizes nedēļā, kopā 80 akadēmiskās stundas.

Aizpildi kontaktformu un mēs ar Tevi sazināsimies un pastāstīsim par tuvākajām mācību grupām.

Kontaktforma

Atstāj savas koordinātes un mēs ar Tevi sazināsimies.

* Ar zvaigznīti apzīmētie lauki jāaizpilda obligāti.