Mēneša maksa no 85.40 EUR (atkarībā no līmeņa, apmācību ilguma, akcijām un apmaksas nosacījumiem).

 

Atsauksmes: 

«Esmu ļoti apmierināts ar pasniedzēju - varbūt tas tāpēc, ka mēs neesam īpaši liela grupa un līdz ar to pasniedzējai ir iespēja individuālāk pieiet katram audzēknim. Vēlreiz liels jums paldies :)!» GACHO reperis

«Te par visu ir padomāts- par mācību materiāliem, iespēju praktizēties un mācīties internetā, runāšanas un filmu skatīšanās vakariem, omulīgu un radošu gaisotni! Paldies un lai veicas!» Vineta Rijniece

«Iesaku šos kursus, jo tā ir iespēja uzlabot zināšanu un runāšanas prasmi un gūt prieku, kā arī ļoti jauka atmosfēra!» Sindija Lunte„Pasniedzēja Ginta nodarbības vada vienlaicīgi ļoti stingri un ar humora izjūtu, prot mobilizēt studentus un ir ļoti prasīga. Nodarbības vienmēr notiek laikā, nekad nav bijis jākavē mācības. Darbinieki, kas apmeklē nodarbības, atsaucas pozitīvi.”

AS "Dominante capital"Vācu valodas kursi

Mūsdienu pasaulē svešvalodas zināšanas ir dzīves nepieciešamība. Bez valodas zināšanām nav iespējams ieņemt perspektīvu un augsti apmaksātu amatu, iegūt diplomu prestižā universitātē vai patstāvīgi doties ceļojumā.

NH mācību centra vācu valodas kursi palīdzēs padarīt Tavu pasauli daudz plašāku un interesantāku!

Ir vēlme mācīties vācu valodu vai arī uzlabot jau esošās zināšanas? Varbūt plāno Vācijā pavadīt atvaļinājumu vai arī uzturēties ilgāku laiku, mācoties, studējot vai strādājot? Iemesli var būt dažādi! Vācu valodas kursi NH mācību centrā sniedz šo iespēju un palīdz nokļūt tuvāk Tavam mērķim.  

Daži interesanti fakti par vācu valodu:

  • Vācu valodā galvenokārt runā Vācijā (tā ir dzimtā valoda vairāk nekā 95% šīs valsts iedzīvotāju), Austrijā (89%) un Šveicē (64%). Arī mazajās valstiņās Lihtenšteinā un Luksemburgā tā vairākumam cilvēku ir dzimtā valoda.
  • Vācu alfabēts sastāv no 26 latīņu alfabēta burtiem.
  • Vācu valoda pasaulē ir zināma ar saviem garajiem vārdiem, garākais vārdnīcā iekļautais vārds sastāv no 36 burtiem Kraftfahrzeug-Haftpflichtversicherung, kas nozīmē automašīnu civiltiesiskā apdrošināšana.

Vēlies uzzināt vairāk interesantus faktus par Vāciju? Interesē viss, kas saistīts ar to? Ja vēlies patstāvīgi lasīt, rakstīt, komunicēt - nāc uz vācu valodas kursiem NH mācību centrā Rīgā!

Katru gadu 60% studentu atrod mūs tieši pēc citu studentu rekomendācijām, jo mēs piedāvājam:

  • spēcīgu pasniedzēju sastāvu;
  • mazas grupas;
  • individuālu pieeju katram studentam;
  • elastīgu atlaižu sistēmu.

NH mācību centrs piedāvā Tev sākt valodas apgūšanu no pašiem pamatiem un īsā laika posmā sasniegt vismaz sarunvalodas līmeni un izprast gramatikas pamatlikumus.

Kursa laikā Tu attīsti visas četras valodas prasmes – klausīšanos, lasīšanu, rakstīšanu, runāšanu, īpaši akcentējot sarunvalodu.

Nodarbības iesācējiem notiek 2 reizes nedēļā, kopā 80 akadēmiskās stundas.

Aizpildi kontaktformu un mēs ar Tevi sazināsimies un pastāstīsim par tuvākajām mācību grupām.

Kontaktforma

Atstāj savas koordinātes un mēs ar Tevi sazināsimies.

* Ar zvaigznīti apzīmētie lauki jāaizpilda obligāti.