Atsauksmes:

«Esmu ļoti apmierināts ar pasniedzēju - varbūt tas tāpēc, ka mēs neesam īpaši liela grupa un līdz ar to pasniedzējai ir iespēja individuālāk pieiet katram audzēknim. Vēlreiz liels jums paldies :)!» GACHO reperis

«Te par visu ir padomāts- par mācību materiāliem, iespēju praktizēties un mācīties internetā, runāšanas un filmu skatīšanās vakariem, omulīgu un radošu gaisotni! Paldies un lai veicas!» Vineta Rijniece

«Iesaku šos kursus, jo tā ir iespēja uzlabot zināšanu un runāšanas prasmi un gūt prieku, kā arī ļoti jauka atmosfēra!» Sindija Lunte„Savas jauniegūtās valodas zināšanas jau esmu pārbaudījusi un izmantojusi gan ceļojumos ārpus Latvijas; gan arī sadarbojoties ar ārzemju biznesa partneriem savā darbā. Saku pamatoti lielu paldies NH.lv laipnajam personālam, kas rūpējas par studentiem un uzklausot mūsu vēlmes nemitīgi uzlabo un pilnveido NH.lv centra darbības kvalitāti.”

Ieva NeiburgaSagatavošanās starptautiskajam eksāmenam IELTS

IELTS (International English Language Testing System) — pasaulē visvairāk pieprasītais starptautiskais eksāmens angļu valodā. Šo eksāmenu nepieciešams kārtot, lai varētu mācīties vai strādāt ārvalstīs, imigrēt uz citu valsti, attīstīt karjeru vai vienkārši savām vajadzībām, jo IELTS eksāmena rezultāti ļauj precīzi novērtētu angļu valodas zināšanu līmeni.

NH mācību centrā varat mērķtiecīgi sagatavoties IELTS eksāmeniem maksimāli īsā laika periodā, jo mēs īstenojam efektīvas mācību metodikas un nodrošinām pieredzējušu pasniedzēju konsultācijas.

Kas ir IELTS?

IELTS eksaminācijas sistēmu atzīst visas akreditētās augstskolas Lielbritānijā un daudzās citās pasaules valstīs, kā arī starptautiskie darba devēji un dažādu valstu vēstniecību struktūrvienības, kuru pārziņā ir imigrācijas jautājumi.

Latvijā IELTS eksāmeni notiek tikai vienā vietā – Baltic Council for International Education – un vidēji divas reizes mēnesī. Eksāmena rezultāti ir pieejami aptuveni divas nedēļas pēc pārbaudījuma un tie ir derīgi divus gadus. Šo eksāmenu varat kārtot, cik vien bieži vēlaties.

IELTS — diagnostisks eksāmens. Proti, to nevar nenokārtot. Visiem, kuri ierodas uz eksāmenu, tiek garantēts sertifikāts, kurā angļu valodas zināšanas tiek novērtētas no 1 – 9 ballēm. Kā likums, imigrācijai un studijām ārvalstīs nepieciešamais vērtējums ir 6 – 7 balles.

Eksāmens sastāv no četrām daļām – klausīšanās, lasīšana, rakstīšana un mutiskais pārbaudījums. Pastāv divi IELTS eksāmena formāti:

  • Academic (akadēmiskais) – paredzēts tiem, kuri vēlas studēt angļu valodā kādā no starptautiskajām augstskolām;
  • General Training (vispārējais) – paredzēts tiem, kuri dodas uz ārzemēm strādāt vai patstāvīgi dzīvot.

Sagatavošana IELTS eksāmenam NH mācību centrā

Pirms sākt mācības, Jums mūsu centrā ir jāveic angļu valodas zināšanu pārbaudes tests, kurā jāiegūst vismaz Intermediate līmenis. Ja Jūsu zināšanas neatbilst šim līmenim, mēs iesakām apgūt vispārējo angļu valodas mācību kursu un iegūt Intermediate līmeni.

Kursa ilgums: 8 nodarbības (32 ak.st.).

Šo kursu veido divi moduļi un papildus tiek atvēlētas 6 akadēmiskās stundas, kas paredzētas zināšanu pārbaudes testam un tā pārbaudei.

Pirmā moduļa mērķis – iepazīšanās ar eksāmena formātu un stratēģijām, kas nepieciešamas, lai sekmīgi veiktu uzdevumus.

Otrs modulis paredzēts darbam ar iegūtajām zināšanām un vārdu krājuma atkārtošanu atbilstoši tēmām, kas visvairāk raksturīgs eksāmena uzdevumiem.

Kursa cena: 272,00 EUR (ieskaitot PVN).

 

* Pieteikšanās eksāmenam un eksāmens notiek Baltijas Starptautiskās Izglītības padomē (Baltic Council) Ģertrūdes ielā 33/35, Rīgā

Kontaktforma

Atstāj savas koordinātes un mēs ar Tevi sazināsimies.

* Ar zvaigznīti apzīmētie lauki jāaizpilda obligāti.