Mēneša maksa no 85.40 EUR (atkarībā no līmeņa, apmācību ilguma, akcijām un apmaksas nosacījumiem).

 

Atsauksmes:

«Esmu ļoti apmierināts ar pasniedzēju - varbūt tas tāpēc, ka mēs neesam īpaši liela grupa un līdz ar to pasniedzējai ir iespēja individuālāk pieiet katram audzēknim. Vēlreiz liels jums paldies :)!» GACHO reperis

«Te par visu ir padomāts- par mācību materiāliem, iespēju praktizēties un mācīties internetā, runāšanas un filmu skatīšanās vakariem, omulīgu un radošu gaisotni! Paldies un lai veicas!» Vineta Rijniece

«Iesaku šos kursus, jo tā ir iespēja uzlabot zināšanu un runāšanas prasmi un gūt prieku, kā arī ļoti jauka atmosfēra!» Sindija Lunte„Savas jauniegūtās valodas zināšanas jau esmu pārbaudījusi un izmantojusi gan ceļojumos ārpus Latvijas; gan arī sadarbojoties ar ārzemju biznesa partneriem savā darbā. Saku pamatoti lielu paldies NH.lv laipnajam personālam, kas rūpējas par studentiem un uzklausot mūsu vēlmes nemitīgi uzlabo un pilnveido NH.lv centra darbības kvalitāti.”

Ieva NeiburgaItāļu valodas kursi

Mūsdienu pasaulē svešvalodas zināšanas ir dzīves nepieciešamība. Bez valodas zināšanām nav iespējams ieņemt perspektīvu un augsti apmaksātu amatu, iegūt diplomu prestižā universitātē vai patstāvīgi doties ceļojumā.

NH mācību centra valodu kursi palīdzēs padarīt Tavu pasauli daudz plašāku un interesantāku!

 

Ir vēlme mācīties itāļu valodu? Patīk šī valoda un vēlies būt tuvāk itāļu kultūrai? Varbūt esi itāļu ēdienu vai opermūzikas piekritējs? Iemesli var būt dažādi! Itāļu valodas kursi NH mācību centrā sniedz šo iespēju un palīdz nokļūt tuvāk Tavam mērķim. 

Te būs daži interesanti fakti par itāļu valodu:

  • Itāļu valoda tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām pasaules valodām;
  • 70 miljoniem cilvēku dzimtā valoda ir itāļu, galvenokārt Itālijā, kas to ierindo 19. vietā pasaulē pēc lietojuma. Itāļu valodu kā svešvalodu lieto apmēram 125 miljoni cilvēku.
  • Itāļu valodā garākais vārds ir Precipitevolissimevolmente, kas tulkojumā nozīmē ‘steidzīgi, cik vien ātri iespējams’. Šajā vārdā ir 26 burti un tas tika radīts 1677. gadā, savu statusu noturot līdz pat mūsdienām.
  • Itāļu valoda ir oficiālā valoda Itālijā, Vatikānā (kopā ar latīņu valodu), Sanmarīno, Šveicē (kopā ar vācu, franču un retoromāņu).

Vēlies uzzināt vairāk interesantus faktus par Itāliju? Interesē viss, kas saistīts ar to? Ja vēlies patstāvīgi lasīt, rakstīt, komunicēt - nāc uz itāļu valodas kursiem NH mācību centrā Rīgā!

Katru gadu 60% studentu atrod mūs tieši pēc citu studentu rekomendācijām, jo mēs piedāvājam:

  • spēcīgu pasniedzēju sastāvu;
  • mazas grupas;
  • individuāla pieeja katram studentam;
  • elastīgu atlaižu sistēmu.

 

NH mācību centrs piedāvā Tev sākt itāļu valodas apgūšanu no pašiem pamatiem un īsā laika posmā paaugstināt savas zināšanas sarunvalodas līmeni un izprast gramatikas pamatlikumus!

Kursa laikā Tu attīsti visas četras valodas prasmes – klausīšanos, lasīšanu, rakstīšanu, runāšanu, īpaši akcentējot sarunvalodu.

Nodarbības iesācējiem notiek vienu vai reizes nedēļā, kopā 64 akadēmiskās stundas.

Aizpildi kontaktformu un mēs ar Tevi sazināsimies un pastāstīsim par tuvākajām mācību grupām.

Kontaktforma

Atstāj savas koordinātes un mēs ar Tevi sazināsimies.

* Ar zvaigznīti apzīmētie lauki jāaizpilda obligāti.