Angļu valodas kursi:

Novērtē mūsu kursus pats - izmēģini 1 nedēļu BEZ MAKSAS!

Veic angļu valodas online-testu jau tūlīt un laimē 4 nedēļu apmācību BEZ MAKSAS!

Jaunas grupas angļu valodas apguvei tiek atvērtas katru mēnesi - KURSU KALENDĀRS!

 

Šobrīd NH mācību centrs piedāvā mācības gan attālināti, gan klātienē!

 

Citas valodas:

Krievu valodas kursi

Vācu valodas kursi

Spāņu valodas kursi

Itāļu valodas kursi

 

Seko mūsu jaunumiem:

 Atsauksmes:

«Esmu ļoti apmierināts ar pasniedzēju - varbūt tas tāpēc, ka mēs neesam īpaši liela grupa un līdz ar to pasniedzējai ir iespēja individuālāk pieiet katram audzēknim. Vēlreiz liels jums paldies :)!» GACHO reperis

«Te par visu ir padomāts- par mācību materiāliem, iespēju praktizēties un mācīties internetā, runāšanas un filmu skatīšanās vakariem, omulīgu un radošu gaisotni! Paldies un lai veicas!» Vineta Rijniece

«Iesaku šos kursus, jo tā ir iespēja uzlabot zināšanu un runāšanas prasmi un gūt prieku, kā arī ļoti jauka atmosfēra!» Sindija Lunte

 


 „Man ļoti patīk NH mācību centra angļu valodas kursi! Pateicoties skolotājas profesionalitātei esmu izkustināta no "nulles" līmeņa angļu valodas nezināšanā. Es neapstāšos un turpināšu mācīties, un angļu valodu apgūt pilnībā. Paldies!”

Indra Žerbe, SIA "AMF"You&EnglishMini-gids YOU&ENGLISH - 7. IZLAIDUMS

Šomēness mēs tev iesakām:

No slavenību dzīves

Madonnas jaunākais singls atzīts par sliktāko viņas karjerā

Kā ziņo „The Daily Telegraph”, Madonnas jaunais singls „Miles Away” britu mūzikas topos ieņēma vien 39.vietu, kļūstot par vienu no visnepopulārākajām dziesmām popzvaigznes karjeras laikā.

Proti, 1984.gadā dziedātājas singls „Borderline” šajā topā ieņēma vēl zemāku pozīciju – 56.vietu. Kad divus gadus vēlāk šis singls tika izdots atkārtoti, tas uzreiz ierindojās topa 2.pozīcijā.

Dziesma „Miles Away” no albūma „Hard Candy” ir veltīta dziedātājas attiecībām a viņas nu jau bijušo vīru – Gaju Ričiju.

Keita Mosa turpinās sadarbību ar „TopShop”

Supermodele Keita Mosa ir parakstījusi jau otro sadarbības līgumu ar populāro britu veikalu tīklu „TopShop”, raksta „The Mirror”. Saskaņā ar līguma noteikumiem modele turpinās darbu pie apģērbu kolekcijas dizaina izstrādes šim pasaulē plaši pazīstamajam britu zīmolam vēl trīs gadus. Tāpat viņa izveidos jaunas apakšveļas un aksesuāru kolekcijas.

Pirmo sadarbības līgumu ar „TopShop” Keita Mosa parakstīja 2005.gadā, un kopš tā laika šajā veikalu tīklā ir prezentētas un pārdotas astoņas skandalozās supermodeles radīto apģērbu kolekcijas. Jāpiebilst, ka „TopShop” īpašnieks ir labs 34 gadus vecās modeles draugs – miljardieris Filips Grīns.

Keitas Mosas 2009.gada vasaras kolekcija pārdošanā parādīsies nākamā gada martā.

Tas ir interesanti!

Ziemassvētki Londonā

Kā raksta avīze „The Times”, pasaules ekonomiskās krīzes, britu mārciņas vērtības samazināšanās un aviopakalpojumu cenu pieauguma dēļ lielākā daļa Lielbritānijas iedzīvotāju šogad Ziemassvētkus svinēs dzimtenē.

Jau izsenis zināms, ka Lielbritānijas galvaspilsēta ir viena no skaistākajām vietām ne vien Eiropā, bet arī pasaulē. Šajos Ziemassvētkos Londonā notiks daudz spožu pasākumu, kurus būtu grēks neapmeklēt, jo tie lielākoties būs bezmaksas. Tāpēc šo pilsētu svētkos plāno apmeklēt ne vien Lielbritānijas pastāvīgie iedzīvotāji, bet arī tūristi no dažādiem pasaules nostūriem.

Šogad Londonas iedzīvotājiem un viesiem vēl bez tradicionālajiem un visu iemīļotajiem tirdziņiem un brīvdabas pasākumiem, slidotavām un Ziemassvētku dziesmu dziedāšanas sveču gaismā tiks piedāvātas jaunas izklaides iespējas – 3 metrus augsta Ziemassvētku vecīša ala, interaktīvs gaismu šovs un aizraujošas ballītes uz ledus.

Londonas iedzīvotāji, kuriem šogad nav iespējas aizbraukt uz kalniem, varēs ļauties ziemas priekiem -  braukt ar slēpēm un snovborda dēli – uz vairākiem pilsētā izveidotajiem mākslīgajiem kalniņiem, kā arī apmeklēt popkoncertu, mūziklus un dažādas Ziemassvētku izrādes bērniem.

Īpaša jautrība valdīs Koventgārdenā. Šajā Londonas dzīvākajā un pārsteigumiem bagātākajā vietā norisināsies ikgadējais Ziemassvētku kross ar pudiņiem. Proti, 150 smieklīgās drēbēs ģērbušies sacensību dalībnieki centīsies pārvarēt šķēršļu joslu ar Ziemassvētku pudiņu rokās.

Pilsētas ielās svētku laikā būs sastopami arī iepirkšanās „eņģeļi”, kuri palīdzēs cilvēkiem nest iepirkumu maisiņus, bet nepieciešamības gadījumā parādīs ceļu vai pat izsauks taksometru.

Vērtīgas saites

Mācies!

www.e-learningforkids.org

Ļoti interesanta saite bērniem vecumā no 5 līdz 15 gadiem, kuri mācās angļu valodu – bezmaksas interaktīvas video tēmas un spēles, attīstošas programmas u.tml.

Tulko!

www.lingvo.ru  

ABBYY Lingvo-online – šajā sistēmā apkopotas pilnīgākās angļu-krievu val. un krievu-angļu val. bezmaksas interneta vārdnīcas.

Angļu humors

A woman walks into a butcher's shop just before closing time and asks, "Do you have any turkey?"

The butcher opens his fridge, takes out his only turkey and puts it on the weighing scales. It weighs three kilogrammes.

The woman looks at the turkey and at the scales and asks, "Do you have one that's a bit bigger than this one, please?"

The butcher puts the turkey back into the fridge and then takes it out again, but this time when he puts it on the scales he keeps his thumb on the turkey. The scales now show four kilogrammes.

"That's wonderful," says the woman. "I'll take both of them, please."

Angļu valoda intelektuāļiem

Sakāmvārdu izlase

Hares may pull dead lions by the beard.
Rejošs suns nekož.

Не that fears you present will hate you absent.
Suns visskaļāk rej tad, kad baidās.
Kurš tevi aiz muguras lamā, tas tevis baidās.

If you agree to carry the calf, they'll make you carry the cow.
Iedosi mazo pirkstiņu – paņems visu roku.

Мini-nodarbības

Mācāmies veidot daudzskaitli.

1.noteikums. Standarta.

Lielākajai daļai lietvārdu daudzskaitļa formu parasti veido, pievienojot galotni „s”, piemēram:
camera - cameras, chair - chairs

2.noteikums. Standarta.

Lietvārdiem, kuri beidzas ar galotnēm S, SS, SH, CH, X un O, daudzskaitļa forma tiek veidota, pievienojot galotni “es”, piemēram:
bus - buses, brush - brushes, bench - benches, fox - foxes, potato - potatoes

Izņēmuma gadījumi:
radio - radios, piano - pianos, photo - photos, video - videos

3.noteikums. Nestandarta.

Ja lietvārds beidzas ar y, tad, veidojot vārda daudzskaitļa formu, galotne „y” tiek aizstāta ar „ies”, piemēram:
lady - ladies, city - cities, baby - babies

Ja lievārds beidzas ar patskani (a, e, i, o, u) + y, veidojot daudzskaitaļa formu, vārdam tiek pievienota galotne “s”, piemēram:
boy - boys

4.noteikums. Netipiski.

Tikai lietvārdiem, kuri vienskaitlī beidzas ar galotnēm „f” un „fe”, veidojot daudzskaitļa formu, galotne tiek aizstāta ar „ves”, piemēram:
thief - thieves, knife - knives, wolf - wolves

Izņēmuma gadījums: roof – roofs

5.noteikums. Neregulārie lietvārdi.

tooth - teeth, fish - fish, foot - feet, mouse - mice, deer - deer, goose - geese, ox - oxen, sheep - sheep, man - men, child - children, woman - women

6.noteikums. Neskaitāmie lietvārdi.

bread, lemonade, butter, money, cheese, tea, coffee, water, jam, juice, meat, wood, milk, sugar, paper

STARP CITU! Nenoteikto artikulu a/an ar neskaitāmajiem lietvārdiem lietot nedrīkst. Tā vietā var teikt, piemēram, some bread.