Mēneša maksa no 84 EUR (atkarībā no līmeņa, apmācību ilguma, akcijām un apmaksas nosacījumiem).

 

 

Atsauksmes:

«Esmu ļoti apmierināts ar pasniedzēju - varbūt tas tāpēc, ka mēs neesam īpaši liela grupa un līdz ar to pasniedzējai ir iespēja individuālāk pieiet katram audzēknim. Vēlreiz liels jums paldies :)!» GACHO reperis

«Te par visu ir padomāts- par mācību materiāliem, iespēju praktizēties un mācīties internetā, runāšanas un filmu skatīšanās vakariem, omulīgu un radošu gaisotni! Paldies un lai veicas!» Vineta Rijniece

«Iesaku šos kursus, jo tā ir iespēja uzlabot zināšanu un runāšanas prasmi un gūt prieku, kā arī ļoti jauka atmosfēra!» Sindija Lunte„Pasniedzēja Ginta nodarbības vada vienlaicīgi ļoti stingri un ar humora izjūtu, prot mobilizēt studentus un ir ļoti prasīga. Nodarbības vienmēr notiek laikā, nekad nav bijis jākavē mācības. Darbinieki, kas apmeklē nodarbības, atsaucas pozitīvi.”

AS "Dominante capital"Zviedru valodas kursi

Mūsdienu pasaulē svešvalodas zināšanas ir dzīves nepieciešamība. Bez valodas zināšanām nav iespējams ieņemt perspektīvu un augsti apmaksātu amatu, iegūt diplomu prestižā universitātē vai patstāvīgi doties ceļojumā.

NH mācību centra valodu kursi palīdzēs padarīt Tavu pasauli daudz plašāku un interesantāku!

Ir vēlme apgūt zviedru valodu vai arī uzlabot jau esošās zināšanas? Varbūt plāno pavadīt atvaļinājumu Zviedrijā vai arī uzturēties ilgāku laiku valstī, mācoties, studējot vai strādājot? Iemesli var būt dažādi! Zviedru valodas kursi NH mācību centrā sniedz šo iespēju un palīdz nokļūt tuvāk Tavam mērķim.

Daži interesanti fakti par zviedru valodu:

  • Zviedru valodā runā aptuveni 10 miljoni cilvēku;
  • Zviedru valoda (Svenska) ir indoeiropiešu valodu saimes austrumģermāņu valoda;
  • Zviedru valodas alfabētā ir 29 burti — 26 klasiskie latīņu alfabēta burti, un 3 papildus burti - Å, Ä, Ö;
  • Zviedru valodā tiek lietoti arī citi burti, kas nav alfabētā, piemēram, dažos aizguvumos, galvenokārt no vācu valodas, ir sastopams tāds burts kā Ü. Šad tad tiek lietoti arī tādi burti kā À un É.

Vēlies uzzināt vairāk interesantus faktus par Zviedriju? Interesē viss, kas saistīts ar to? Ja vēlies patstāvīgi lasīt, rakstīt, komunicēt - nāc uz zviedru valodas kursiem NH mācību centrā Rīgā!

Katru gadu 60% studentu mūs atrod tieši pēc citu studentu rekomendācijām, jo mēs piedāvājam:

  • spēcīgu pasniedzēju sastāvu;
  • mazas grupas;
  • individuālu pieeju katram studentam;
  • elastīgu atlaižu sistēmu.

NH mācību centrs piedāvā sākt zviedru valodas apgūšanu no pašiem pamatiem un īsā laika posmā izprast gramatikas pamatlikumus, kā arī apgūt to sarunvalodas līmenī.

Kursa laikā Tu attīsti visas četras valodas prasmes – klausīšanos, lasīšanu, rakstīšanu, runāšanu, īpaši akcentējot sarunvalodu.

Nodarbības iesācējiem notiek 2 reizes nedēļā, kopā 64 akadēmiskās stundas.

Aizpildi kontaktformu un mēs ar Tevi sazināsimies un pastāstīsim par tuvākajām mācību grupām.Kontaktforma

Atstāj savas koordinātes un mēs ar Tevi sazināsimies.

* Ar zvaigznīti apzīmētie lauki jāaizpilda obligāti.