Mēneša maksa no 84 EUR (atkarībā no līmeņa, apmācību ilguma, akcijām un apmaksas nosacījumiem). 

 

Atsauksmes:

«Esmu ļoti apmierināts ar pasniedzēju - varbūt tas tāpēc, ka mēs neesam īpaši liela grupa un līdz ar to pasniedzējai ir iespēja individuālāk pieiet katram audzēknim. Vēlreiz liels jums paldies :)!» GACHO reperis

«Te par visu ir padomāts- par mācību materiāliem, iespēju praktizēties un mācīties internetā, runāšanas un filmu skatīšanās vakariem, omulīgu un radošu gaisotni! Paldies un lai veicas!» Vineta Rijniece

«Iesaku šos kursus, jo tā ir iespēja uzlabot zināšanu un runāšanas prasmi un gūt prieku, kā arī ļoti jauka atmosfēra!» Sindija Lunte„Esmu priecīga, ka ejot garām namam, izlasīju, kas rakstīts uz iepriekš neredzētas izkārtnes, proti "NH mācību centrs". Tātad iespēja iemācīties angļu valodu, turklāt tuvu manai mājai. Sākot mācības šeit, sapratu, ka piedāvājums ir vēl dāsnāks, nekā biju domājusi : darbs klasē, sarunu klubs un mājas darbi internetā! Un, protams, jauki , laipni pasniedzēji. Paldies! Tie ir labākie angļu valodas kursi Rīgā!”

Tamāra RingaNorvēģu valodas kursi

Lai palielinātu savu personīgo vērtību un pilnveidotu sevi ir jāapgūst jaunas iemaņas un jāizmanto laiks lietderīgi. Varbūt tieši jaunas valodas apguve sniegs plašāku redzes loku un dos papildus zināšanas par sev interesējošām tēmām.

NH mācību centra norvēģu valodas kursi palīdzēs padarīt Tavu pasauli daudz plašāku un interesantāku!

 

Ir vēlme apgūt norvēģu valodu vai arī uzlabot jau esošās zināšanas? Varbūt plāno pavadīt atvaļinājumu Norvēģijas kalnos vai arī uzturēties ilgāku laiku valstī, mācoties, studējot vai strādājot? Iemesli var būt dažādi! Norvēģu valodas kursi NH mācību centrā sniedz šo iespēju un palīdz nokļūt tuvāk Tavam mērķim. 

Te būs daži interesanti fakti par norvēģu valodu:

  • Norvēģu valoda (norsk) ir ziemeļģermāņu atzara indoeiropiešu valoda;
  • Norvēģu valodas izruna ir tuva zviedru valodai, bet rakstu veids būkmols ir tuvāks dāņu valodas rakstībai;
  • Norvēģu valoda ir dzimtā valoda aptuveni 5 miljoniem cilvēku;
  • Garākais vārds norvēģu valodā ir menneskerettighetsorganisasjonene, kas sastāv no 33 burtiem un nozīmē "cilvēktiesību organizācija".

Vēlies uzzināt vairāk interesantus faktus par Norvēģiju? Interesē viss, kas saistīts ar to? Ja vēlies patstāvīgi lasīt, rakstīt, komunicēt - nāc uz norvēģu valodas kursiem NH mācību centrā Rīgā!

Katru gadu 60% studentu atrod mūs pēc citu studentu rekomendācijām, jo mēs piedāvājam:

  • spēcīgu pasniedzēju sastāvu;
  • mazas grupas;
  • individuālu pieeju katram studentam;
  • elastīgu atlaižu sistēmu.

NH mācību centrs piedāvā sākt norvēģu valodas apgūšanu no pašiem pamatiem un īsā laika posmā izprast gramatikas pamatlikumus, kā arī apgūt to sarunvalodas līmenī.

Kursa laikā Tu attīsti visas četras valodas prasmes – klausīšanos, lasīšanu, rakstīšanu, runāšanu, īpaši akcentējot sarunvalodu.

Nodarbības iesācējiem notiek 2 reizes nedēļā, kopā 64 akadēmiskās stundas.

Aizpildi kontaktformu un mēs ar Tevi sazināsimies un pastāstīsim par tuvākajām mācību grupām.

Kontaktforma

Atstāj savas koordinātes un mēs ar Tevi sazināsimies.

* Ar zvaigznīti apzīmētie lauki jāaizpilda obligāti.