+371 67847600

 

Atsauksmes

"Atzinīgi vērtējam to, ka darbinieku zināšanu pārbaudes un mācības iespējams organizēt mums izdevīgā laikā, zināšanu pārbaudes rezultātus var saņemt ļoti operatīvi, kā arī nepieciešamības gadījumā mācību laiku iespējams elastīgi mainīt, piemērojot to mūsu darba grafikam.

Mācību centra speciālisti ir pretīmnākoši un atsaucīgi."

SIA "Lursoft IT" valdes locekle,
Guna Esenberga

"Ņemot vērā, ka esmu no Ventspils, man patika, ka nodarbības (sesijas) bija iespējams apmeklēt man piemērotā laikā un tempā. Nodarbību laikā izmantotā metode, kā arī programmas, mācībspēks un personāls, novērtēju kā ļoti profesionālu. Mācības tika organizētas nepiespiestā atmosfērā un viennozīmīgi var teikt, ka savas zināšanas esmu uzlabojis."

Viktors Solovjovs, Ventspils Nafta

Adobe Photoshop – līderis visu programmproduktu vidū, kas paredzēts attēlu rediģēšanai un radīšanai. Šī programma ir nepieciešama visiem interesentiem, kas vēlas strādāt ar elektroniskiem attēliem, apstrādāt fotogrāfijas un zīmēt ar datora palīdzību!

NH mācību centra Adobe Photoshop kursi piemēroti gan iesācējiem, gan speciālistiem, kas vēlas apgūt attēlu un fotogrāfiju rediģēšanas un radīšanas tehniku, Photoshop zīmēšanas tehniku, sarežģītas montāžas izpildi, kā arī korekcijas un krāsu dalīšanu, tādejādi paaugstinot produktivitāti ikdienas darbos.

Kvalitātes garantija:

Ja ne visas kursa tēmas ir apgūtas pietiekamā līmenī, piedāvājam iespēju atkārtoti piedalīties Adobe Photoshop kursā vēl vienu reizi bez maksas ar citu grupu, kurā ir brīva vieta.

Kursā iekļauts:

• Mācību materiāli latviešu valodā;
• Tehniskais aprīkojums;
• Sertifikāts par kursa noklausīšanos.

Photoshop kursi

  • Apmācība NH mācību centrā

Apmācība grupās ar pasniedzēju
 Nosaukums Dienu skaits Maksa privātpersonām
(bez PVN)
Maksa organizācijām (bez PVN)
Photoshop kursi – 1. līmenis (Pamatlīmenis) 2 240.00 € 240.00€
Photoshop kursi – 2. līmenis (Eksperts) 2 240.00 € 240.00€
 

Copyright © 2007-2021 NH mācību centrs. All rights reserved. NH mācību centrs

NH mācību centrs Uzziniet vairāk!      Tāl.: 67847600      Adrese: Elizabetes 65-10, Rīga, LV-1011      E-pasts: office@nh.lv       Privacy Policy

Top.LV