+371 67847600

 

Atsauksmes

"Atzinīgi vērtējam to, ka darbinieku zināšanu pārbaudes un mācības iespējams organizēt mums izdevīgā laikā, zināšanu pārbaudes rezultātus var saņemt ļoti operatīvi, kā arī nepieciešamības gadījumā mācību laiku iespējams elastīgi mainīt, piemērojot to mūsu darba grafikam.

Mācību centra speciālisti ir pretīmnākoši un atsaucīgi."

SIA "Lursoft IT" valdes locekle,
Guna Esenberga

"Ņemot vērā, ka esmu no Ventspils, man patika, ka nodarbības (sesijas) bija iespējams apmeklēt man piemērotā laikā un tempā. Nodarbību laikā izmantotā metode, kā arī programmas, mācībspēks un personāls, novērtēju kā ļoti profesionālu. Mācības tika organizētas nepiespiestā atmosfērā un viennozīmīgi var teikt, ka savas zināšanas esmu uzlabojis."

Viktors Solovjovs, Ventspils Nafta

NH mācību centra Adobe Illustrator kursi paredzēti gan iesācējiem, gan speciālistiem zināšanu un prasmju apguvei, lai spētu profesionālāk strādāt ar Illustrator rīkiem, veidot sarežģītus attēlus, 3D, tādejādi produktīvāk veicot savus ikdienas darbus.

Adobe Illustrator ļauj darba gaitā cieši mijiedarboties ar citām grafiskajām paketēm, tādām kā Photoshop, Pagemaker, Premier, Indesign, kas atklāj jaunas iespējas darbā ar rastrgrafiku un vektorgrafiku.

NH mācību centra Illustrator kursos tiks apūti programmas lietošanas pamatprincipi, darbs ar Illustrator rīkiem,  lai produktīvāk veiktu savus ikdienas darbus.

Kvalitātes garantija:

Ja ne visas kursa tēmas ir apgūtas pietiekamā līmenī, piedāvājam iespēju atkārtoti piedalīties Adobe Illustrator kursā vēl vienu reizi bez maksas ar citu grupu, kurā ir brīva vieta.

Kursā iekļauts:

• Mācību materiāli latviešu valodā;
• Tehniskais aprīkojums;
• Sertifikāts par kursa noklausīšanos.

Illustrator kursi

  • Apmācība NH mācību centrā

Apmācība grupās ar pasniedzēju
 Nosaukums Dienu skaits Maksa privātpersonām
(bez PVN)
Maksa organizācijām (bez PVN)
Illustrator kursi – 1. līmenis (Pamatlīmenis) 2 240.00 € 240.00€
Illustrator kursi – 2. līmenis (Eksperts) 2 240.00 € 240.00€
 

Copyright © 2007-2021 NH mācību centrs. All rights reserved. NH mācību centrs

NH mācību centrs Uzziniet vairāk!      Tāl.: 67847600      Adrese: Elizabetes 65-10, Rīga, LV-1011      E-pasts: office@nh.lv       Privacy Policy

Top.LV