NH mācību centrs ir jaunās telpās - Ģertrūdes ielā 63b!

Angļu valodas kursi:

Novērtē mūsu kursus pats - izmēģini 1 nedēļu BEZ MAKSAS!

Veic angļu valodas online-testu jau tūlīt un laimē 4 nedēļu apmācību BEZ MAKSAS!

Jaunas grupas angļu valodas apguvei tiek atvērtas katru mēnesi - KURSU KALENDĀRS!

 

NH mācību centrs piedāvā mācības gan attālināti, gan klātienē!

Citas valodas:

Franču valodas kursi

Vācu valodas kursi

Dāņu valodas kursi

Spāņu valodas kursi

Itāļu valodas kursi

Japāņu valodas kursi

Latviešu valodas kursi

Krievu valodas kursi

 

 

Seko mūsu jaunumiem:

 



Atsauksmes:

«Esmu ļoti apmierināts ar pasniedzēju - varbūt tas tāpēc, ka mēs neesam īpaši liela grupa un līdz ar to pasniedzējai ir iespēja individuālāk pieiet katram audzēknim. Vēlreiz liels jums paldies :)!» GACHO reperis

«Te par visu ir padomāts- par mācību materiāliem, iespēju praktizēties un mācīties internetā, runāšanas un filmu skatīšanās vakariem, omulīgu un radošu gaisotni! Paldies un lai veicas!» Vineta Rijniece

«Iesaku šos kursus, jo tā ir iespēja uzlabot zināšanu un runāšanas prasmi un gūt prieku, kā arī ļoti jauka atmosfēra!» Sindija Lunte

 


 



„Savas jauniegūtās valodas zināšanas jau esmu pārbaudījusi un izmantojusi gan ceļojumos ārpus Latvijas; gan arī sadarbojoties ar ārzemju biznesa partneriem savā darbā. Saku pamatoti lielu paldies NH.lv laipnajam personālam, kas rūpējas par studentiem un uzklausot mūsu vēlmes nemitīgi uzlabo un pilnveido NH.lv centra darbības kvalitāti.”

Ieva Neiburga







You&EnglishMini-gids YOU&ENGLISH - 3. IZLAIDUMS

Šomēness mēs tev iesakām:

PALASĪT

5 maldīgi uzskati, kas traucē mācīties valodu.

1. kļūda. Jūs mācāties vārdus.

Kad Jūs bijāt bērns, vai Jūs mācījāties kaut ko tādu kā "go-went-gone"? Nē, Jūs mācījāties tādus “vārdus” kā “mammagribulūkšošokolāāāāādīti!!!” Tāpēc, ja Jūs esat dzirdējis vai izlasījis frāzi, kurā ir nepazīstams vārds un vēlaties to iemācīties, nepierakstiet "decide – izlemt". Tā vietā izrakstiet visu teikumu un pasvītrojiet jauno vārdu.
Padoms: Mācieties nevis vārdus, bet frāzes ar jaunajiem vārdiem.

2. kļūda. Jūs domājat, ka valodu var iemācīties lasot.

Mācieties angļu valodu nevis lasot, bet KLAUSOTIES UN SARUNĀJOTIES. Lasot tekstus angļu valodā, Jūs nepaveiksiet pilnīgi neko savas sarunvalodas uzlabošanai. Sarunvalodas apgūšanas noslēpums ir klausīšanās, atkārtošana un vārdu krājuma apgūšana kontekstā.
Padoms: Noteikti nepieciešams lasīt. Bet saprotiet, ka tikai lasot, Jūs neattīstīsiet savu sarunvalodu.

3. kļūda. Jūs par maz atkārtojiet apgūto materiālu.

Labāk mazāk, bet labāk – valodā šī likumsakarība darbojas par visiem 100%. Nevajag mācīties daudz jaunā materiāla. Izņemto materiālu vajag atkārtot daudz vairāk reižu nekā mēs esam pieraduši. Pieņemsim, ka Jums vajag atkārtot jauno frāzi 200 reižu (jā, tieši tik daudz!), lai to atcerētos uz visiem laikiem. Labāk šīs 200 atkārtošanas reizes izkārtot 3 dienu laikā, un katru dienu atkārtot pa mazai drusciņai no rīta, dienā un vakarā. Bet pēc tam kādas 15 reizes atkārtot pēc nedēļas. Un vēlreiz atgriezties pie šīs frāzes pēc mēneša.
Padoms: Atgriezieties pie apgūtā materiāla vairākas reizes.

4. kļūda. Jūs klausāties un mehāniski atkārtojiet to, ko saka diktors, nevis mēģiniet izteikt savas domas.

Atkārtot diktora izteiktu frāzi – tas ir viens, bet izteikt savas domas – pavisam kas cits. Vai Jums tā ir gadījies: stundu laikā viss it kā labi, bet tad, kad ar kādu vajag parunāt – pēkšņi sākas stupors? Ja – jā, tas nozīmē, ka stundu laikā Jūs maz izsakiet savas domas. Secinājums ir vienkāršs – vajag runāt šajā valodā! Tāpēc NH.lv mēs vadām Conversation Club – kur pats svarīgākais ir kontaktēšanās angļu valodā.
Padoms: Atrodiet sev vidi, kurā kontaktēties angļu valodā un interesantus sarunas biedrus.

5. kļūda. Jūs baidāties pieļaut kļūdas.

Viens no visbiežāk sastopamajiem maldiem – valodu var iemācīties, rūpīgi un lēni veidojot “nekļūdīgas” frāzes. Diemžēl, tāda stratēģija ir nepareiza. Pirmkārt, ja Jūs runājiet gramatiski pareizi, tas vēl nenozīmē, ka tā ir pareiza angļu valoda. Otrkārt, iemācīties labi runāt var tikai ļoti daudz praktizējoties. Bet, mēģinot sevi pasargāt no kļūdām, Jūs atņemiet sev iespēju praktizēties.
Padoms: Nebaidieties kļūdīties! Pārvarēt kļūdas var tikai praktizējoties.

PASKATĪTIES

http://www.glumbert.com/media/bugatti

Rullītis par šobrīd visātrāko mašīnu pasaulē Bugatti Veyron. Aizraujoši kadri, kuros redzama mašīna, kas drāžas pa ceļu un interesants stāsts par sasniegumiem jaunu ātruma iespēju jomā.

IEET MĀJAS LAPĀ

www.5min.com

Tas ir izglītojošs videoresurss, kurš satur tūkstošiem izglītojošu rullīšu par jebkuru dzīves jomu, ne garākus par 5 minūtēm. Tiek aplūkota māksla, komercdarbība, mode, sports, tehnika un daudzas citas tēmas.
 

NOKLAUSĪTIES

http://www.audiobooksforfree.com/details/new/4000026/Romeo-And-Juliet

Vispazīstamākais mīlas stāsts pasaulē  «Romeo un Džuljeta» angļu valodā. Nebaidieties nesaprast tekstu –diktori runā tik lēni, ka grūtībām rasties nevajadzētu. Bet vēl labāk – atrodiet «Romeo un Džuljetas» tekstu internetā un sekojiet līdzi izrunai.  
  

IEMĀCĪTIES

Ministunda. Nosacījuma palīgteikumi: First Conditional un Zero Conditional

Ja teikums sākas ar vārdu  "ja" (bet ne "ja vien"!!!), tad  90% gadījumu vajag izmantot  First Conditional.
Piemēram: Ja tu man pazvanīsi vakarā, es tev visu paskaidrošu.

– If you phone me in the evening, I’ll explain everything to you.
Es neatdošu naudu, ja viņš man neizstāstīs visu -I won’t pay him back if he doesn’t tell me everything.

Skatieties- latviešu valodā abās teikuma daļās ir nākotnes laiks. Bet angļu valodā? Angļu valodā pēc IF mēs runājam tikai Present Simple, pat tad, ja pēc satura saruna ir par nākotni.

Izmantot  WILL pēc IF – rupja kļūda. Atcerieties – AFTER IF– NO WILL.

Zero Conditional - tie ir teikumi, kuros ir vārds „ja”” un kuri attiecas nevis uz vienreizīgu  situāciju nākotnes laikā  (First Conditional), bet ir vispārēja patiesība.

Piemēram: „Ja ēd daudz sviesta, var palikt resns”. – If you eat a lot of butter, you become fat.

Piemēram: Ja ūdeni uzsilda līdz 100 grādiem, tas iztvaiko (tas nozīmē , ka tā vienmēr ir patiesība). If you boil water, it evaporates.

Šajā gadījumā abās teikuma daļās mēs lietojam Present Simple.

UZZINĀT

Versija

Saīsinātais angļu Ziemassvētku nosaukums "Xmas" satur nevis latīņu burtu „X (iks)”, bet grieķu burtu  "Xi", kurš viduslaiku manuskriptos tiek izmantots kā abreviatūra no vārda „Kristus".