Angļu valodas kursi:

Novērtē mūsu kursus pats - izmēģini 1 nedēļu BEZ MAKSAS!

Veic angļu valodas online-testu jau tūlīt un laimē 4 nedēļu apmācību BEZ MAKSAS!

Jaunas grupas angļu valodas apguvei tiek atvērtas katru mēnesi - KURSU KALENDĀRS!

 

Citas valodas:

Krievu valodas kursi

Vācu valodas kursi

Franču valodas kursi

Spāņu valodas kursi

Itāļu valodas kursi

Norvēģu valodas kursi

Zviedru valodas kursi



Atsauksmes:

«Esmu ļoti apmierināts ar pasniedzēju - varbūt tas tāpēc, ka mēs neesam īpaši liela grupa un līdz ar to pasniedzējai ir iespēja individuālāk pieiet katram audzēknim. Vēlreiz liels jums paldies :)!» GACHO reperis

«Te par visu ir padomāts- par mācību materiāliem, iespēju praktizēties un mācīties internetā, runāšanas un filmu skatīšanās vakariem, omulīgu un radošu gaisotni! Paldies un lai veicas!» Vineta Rijniece

«Iesaku šos kursus, jo tā ir iespēja uzlabot zināšanu un runāšanas prasmi un gūt prieku, kā arī ļoti jauka atmosfēra!» Sindija Lunte

 


 



„Savas jauniegūtās valodas zināšanas jau esmu pārbaudījusi un izmantojusi gan ceļojumos ārpus Latvijas; gan arī sadarbojoties ar ārzemju biznesa partneriem savā darbā. Saku pamatoti lielu paldies New Horizons laipnajam personālam, kas rūpējas par studentiem un uzklausot mūsu vēlmes nemitīgi uzlabo un pilnveido New Horizons centra darbības kvalitāti.”

Ieva Neiburga







Angļu valodu ir iespējams apgūt vieglāk nekā Tu domā!


Angļu valoda, atšķirībā no daudzām citām svešvalodām, ir viegli apgūstama. Gan gramatika, gan fonētika, gan citas valodniecības apakšnozares angļu valodai ir vienkāršākas salīdzinot ar latviešu vai krievu valodu. NH mācību centrā, izmantojot komunikatīvās mācību metodes tiek attīstītas visas četras valodas prasmes (klausīšanās, lasīšana, rakstīšana, runāšana), īpaši akcentējot sarunvalodu. Līdz ar to studenti jau ar pirmajiem līmeņiem sāk saprast un runāt vienkāršos teikumos, bet augstākos līmeņos – pilnvērtīgi sazināties. NH mācību centra pasniedzēji savā pasniegšanas pieredzē ir novērojuši 3 svarīgus faktorus, kas ietekmē to, cik efektīvi studentam noritēs jaunas valodas apguves process.

1. Studentu pieraksti.
Studentam ir jābūt labi izstrādātai savu pierakstu sistēmai, t.i. ja students pieraksta jaunu vielu,  tad jāizprot tas, ka studentam šie pieraksti būs jāpārlasa. Svarīgi ir izmantot dažādas krāsas, lai izceltu sev svarīgāko, tad jaunas zināšanas tiek sistematizētas arī galvā.

2. Zināšanu atkārtošana.
Starp mums ir ļoti talantīgi cilvēki, kuriem valodas padodas viegli un bez pūlēm, tomēr lielākajai daļai no mums ir jāpiepūlas. Svarīgs valodas apguves nosacījums – ik pa laikam atkārtot to, kas bija iemācīts. Tādējādi jaunās zināšanas un prasmes tiek padarītas automātiskas, lai tās brīvi izmantotu vēlāk.

3. Trešais ir laikam vissvarīgākais punkts.
Studentam ir jānāk uz mācībām jau noskaņotam dzirdēt un arī redzēt valodu ne tikai nodarbību laikā, bet arī ārpus mācību telpas. Ja studentam ir ausis kā "antenas", kas ir noskaņotas uztvert jauno valodu no dažādiem avotiem (tie var būt gan reklāmas uzraksti, gan sociālie tīkli, gan filmas, gan radio), var garantēt, ka pienāks brīdis, kad būs jūtams zināms progress valodu apguvē.  

 

Piedāvājam lielisku iespēju apmeklēt angļu valodas nodarbības NH mācību centrā vienu nedēļu bez maksas! Lēmumu par mācību turpināšanu varēsi pieņemt pēc tās. Atrodamies Elizabetes ielā 65 – 10, Rīgā. Vairāk informācijas www.nh.lv vai zvanot 67847600!