NH mācību centrs ir jaunās telpās - Ģertrūdes ielā 63b!

Angļu valodas kursi:

Novērtē mūsu kursus pats - izmēģini 1 nedēļu BEZ MAKSAS!

Veic angļu valodas online-testu jau tūlīt un laimē 4 nedēļu apmācību BEZ MAKSAS!

Jaunas grupas angļu valodas apguvei tiek atvērtas katru mēnesi - KURSU KALENDĀRS!

 

NH mācību centrs piedāvā mācības gan attālināti, gan klātienē!

Citas valodas:

Franču valodas kursi

Vācu valodas kursi

Dāņu valodas kursi

Spāņu valodas kursi

Itāļu valodas kursi

Japāņu valodas kursi

Latviešu valodas kursi

Krievu valodas kursi

 

 

Seko mūsu jaunumiem:

 Atsauksmes:

«Esmu ļoti apmierināts ar pasniedzēju - varbūt tas tāpēc, ka mēs neesam īpaši liela grupa un līdz ar to pasniedzējai ir iespēja individuālāk pieiet katram audzēknim. Vēlreiz liels jums paldies :)!» GACHO reperis

«Te par visu ir padomāts- par mācību materiāliem, iespēju praktizēties un mācīties internetā, runāšanas un filmu skatīšanās vakariem, omulīgu un radošu gaisotni! Paldies un lai veicas!» Vineta Rijniece

«Iesaku šos kursus, jo tā ir iespēja uzlabot zināšanu un runāšanas prasmi un gūt prieku, kā arī ļoti jauka atmosfēra!» Sindija Lunte

 


 „Man ļoti patīk NH mācību centra angļu valodas kursi! Pateicoties skolotājas profesionalitātei esmu izkustināta no "nulles" līmeņa angļu valodas nezināšanā. Es neapstāšos un turpināšu mācīties, un angļu valodu apgūt pilnībā. Paldies!”

Indra Žerbe, SIA "AMF"You&EnglishMini-gids YOU&ENGLISH - 4. IZLAIDUMS

Šomēness mēs tev iesakām:

PALASĪT

Angļu valodas apmācība ar pasniedzējiem no Holivudas.

Esi nopircis mācību programmu, bet nav izdevies apgūt pat dažas video-stundas? Tu neesi vienīgais, kam tā ir gadījies. Kur ir šo mācību programmu galvenais trūkums?

Pirmkārt, tās ir garlaicīgas un vienveidīgas, un tajās nav vienota sižeta. Tajās netiek iekļauta sarunvaloda, un klausoties šādu kursu pāris gadus, cilvēks atgādina no klostera izbēgušu mūķeni, kura aprobežojas ar 500 – 800 lielu vārdu krājumu.

Mēs patērējam daudz laika, lai noskatītos televīzijas pārraides, tad kādēļ gan neapvienot patīkamo ar lietderīgo – angļu valodas apgūšanu ar filmu skatīšanos? Filmām angļu valodā ar angļu valodas subtitriem nav parasto video-kursu trūkumu!

Ar laiku tas kļūs par ieradumu, no kura būs grūti atteikties. Filmās parasti dominē sarunvaloda, atšķirībā no ziņu raidījumiem, kur nepieciešamas augstāka līmeņa zināšanas, jo ir daudz lielāka informācijas plūsma. Tāpat arī ir iespējams piemērot filmu jebkuram zināšanu līmenim.   

Tātad, sākam angļu valodas apgūšanu, skatoties filmas ar subtitriem.

1. posms:
Tiklīdz ir parādījušies subtitri, nospiediet uz videomagnetofona pogu stop un pārtulkojiet teikumu ar vārdnīcas palīdzību. 

2. posms:
Pārtiniet atpakaļ un centieties saklausīt šos vārdus.

3. posms:
Vairākas reizes atkārtojiet to, ko runā filmas varoņi, atdarinot viņu intonāciju.
Sākot mācīšanos, nav vajadzības censties atkārtot katru teikumu, jo tas ir ļoti nogurdinoši un sāk garlaikot, bet garlaicība un vienveidība ir jebkura apmācības procesa ienaidnieks.

Atkārtojiet tikai tās ainas un tos teikumus, kas Jums ir iepatikušies. Iemācieties no galvas filmu ainiņas. Atkārtojiet tās ejot pa ielu, braucot mašīnā, darbojoties mājās, un vienmēr centieties atdarināt to intonāciju, kādā runā filmu varoņi.

Filmas...

... iesācējiem:

"LEON", "LEGENDS OF THE FALL", "THE MATRIX", "EYES WIDE SHUT", "THE SIXTH SENSE", "GLADIATOR", "FIGHT CLUB", "FORREST GUMP".

... cilvēkiem ar vidējām zināšanām:

"AMERICAN BEAUTY", "ANALYZE THIS", "SHREK", "MEET THE PARENTS", "AMERICAN HISTORY X".

... cilvēkiem, kas labi pārvalda valodu:

"RESERVOIR DOGS", "QUILLS", "DOGMA", "DEVIL'S ADVOCATE", "ARMAGEDDON".

NOKLAUSĪTIES

www.ilearnwords.com

iLearnWords – tā ir bezmaksas mājas lapa, ar kuras palīdzību tu vari mācīties vārdus, klausoties to izrunu. Vienkārši - izvēlies vārdu un sāc! Gudra sistēma pati ievieto šo vārdu, kuru tu esi iemācījies, teikumā, kur tev tiek piedāvāts iemācīties vēl vienu vārdu, un tā līdz bezgalībai.

NOSKATĪTIES

http://www.youtube.com/watch?v=BpWqCzru5zk

Smieklīgs rullītis no sērijas “How to be English” (“Kā kļūt par angli”), kurā amizants, jauns cilvēks māca pareizi uzvārīt īstu angļu tēju. Lietas būtība, protams, nav tējā, bet vārdos. No sākuma mēģiniet noklausīties rullīti. Ja rodas grūtības ar tulkojumu, paskatieties vārdnīcā. 

semi-skimmed milk – daļēji attaukots vājpiens
to dissolve - izšķīst
infusion – uzlējums
аncient – sens, antīks
equipment – aprīkojums, aparatūra
mug – krūze
plug – darb. v. iespraust kontaktdakšu, lietv. kontaktdakša
to boil – vārīt
at this point – tagad, dotajā brīdī
to pour – liet
to stir – samaisīt
delicious – brīnišķīgs, ļoti garšīgi
to swear – zvērēt

IEIET MĀJAS LAPĀ

http://www.workjoke.com/projoke.htm

Lieliska mājas lapa desmit minūšu pārtraukumam darbā, tajā ir jautri joki angļu valodā par biroju darba tēmu. Laba lingvistiska prakse un lieliska iepazīšanās ar ārzemju karjeristu problēmām – vienā flakonā.

Joki, anekdotes, sašķiroti pēc profesionālām sfērām, tāpat arī vienkārši sižeti lieliski izkliedēs visas korporatīvās skumjas.

IEMĀCĪTIES

Mini – stunda: Past Perfect Tense (Saliktā pagātne).

* Past Perfect var izteikt darbības, runājot par vairākām pagātnes darbībām viena teikuma ietvaros, šo laiku pielieto darbībām, kas ir aizsākušās vai ir notikušas pirms minētās, pēdējās darbības / situācijas. Past Perfect tāpat arī izsaka darbību, kas ir bijusi pirms citas darbības pagātnē, un ir saistīta ar tās rezultātu.   

He didn't tell us that he had taken the money.

I knew that she had gone to the party alone.

BET! Ja teikumā nav norādīts otras, vēl kādas vēlākas darbības laiks, tad Past Perfect nelieto.

* Past Perfect – tāpat arī izsaka darbību, kas ir sākusies pirms kādas noteiktas darbības pagātnē, bet aizvien vēl turpinās vai arī tikko ir izbeigusies. Šīs darbības tiek izteiktas ar noteiktiem darbības vārdiem: (dis)like, love, hate, want, believe, live, be, know, understand, remember, own, possess.

I had been a teacher for ten years since I graduated from college; after that I became a singer.

* Galvenā darbība teikumā var būt izteikta ne tikai ar Past Simple, bet arī ar Past Continuous.

They were walking fast, because they had heard a terrible cry behind.

* Ar Past Perfect bieži tiek pielietots prievārds by, kas norāda darbības laika robežas un tas tiek tulkots kā prievārds - līdz. Prievārds by norāda uz to, ka darbība ir jau beigusies uz noteikto, doto laiku.

He had finished his work by five o'clock and went home

*Ar saikļu konstrukciju palīdzību - Hardly… when / scarcely … when/ no sooner … than (tik tikko ... kad / nepaspēju ... kad / - un Past Perfect var panākt zināmu emocionāli-stilistisku efektu. Pievērsiet uzmanību, ka darbības vārds HAD teikumā atrodas pirms teikuma priekšmeta, kaut arī tas nav jautājuma teikums. Dotais stilistiskais paņēmiens tiek pielietots tikai stāstījuma teikumos.

Hardly had we entered the forest, when we saw a pack of wolves.

No sooner had I noticed the man than he ran up to me.

* Nolieguma un jautājuma teikumu veidošanas piemēri:

Nolieguma teikumi:

I felt that he had not understood me. - Mama said that Jane had not stayed at home.

Vispārīgs jautājums:

Had you known about it before I left? Yes, I had (No, I hadn't).

Specializēts jautājums:

Where had they lived before they moved to Moscow?

Jautājums, kas attiecas uz teikuma priekšmetu:

Who had broken the window before I returned home?

UZZINĀT

Fakts

„Vidusmēra” anglis vai amerikānis, pat ar augstāko izglītību, savā ikdienas valodā diez vai pielieto vairāk kā 1500 – 2000 vārdus, kaut arī pasīvās zināšanās viņš/viņa pārvalda daudz lielāku vārdu krājumu, kas ir dzirdami televīzijā vai sastopami avīzēs un grāmatās.