Angļu valodas kursi:

Novērtē mūsu kursus pats - izmēģini 1 nedēļu BEZ MAKSAS!

Veic angļu valodas online-testu jau tūlīt un laimē 4 nedēļu apmācību BEZ MAKSAS!

Jaunas grupas angļu valodas apguvei tiek atvērtas katru mēnesi!

 

Citas valodas:

Krievu valodas kursi

Vācu valodas kursi

Franču valodas kursi

Spāņu valodas kursi

Itāļu valodas kursi

Norvēģu valodas kursi

Zviedru valodas kursiAtsauksmes:

«Esmu ļoti apmierināts ar pasniedzēju - varbūt tas tāpēc, ka mēs neesam īpaši liela grupa un līdz ar to pasniedzējai ir iespēja individuālāk pieiet katram audzēknim. Vēlreiz liels jums paldies :)!» GACHO reperis

«Te par visu ir padomāts- par mācību materiāliem, iespēju praktizēties un mācīties internetā, runāšanas un filmu skatīšanās vakariem, omulīgu un radošu gaisotni! Paldies un lai veicas!» Vineta Rijniece

«Iesaku šos kursus, jo tā ir iespēja uzlabot zināšanu un runāšanas prasmi un gūt prieku, kā arī ļoti jauka atmosfēra!» Sindija Lunte

 


 

„Pasniedzēja Ginta nodarbības vada vienlaicīgi ļoti stingri un ar humora izjūtu, prot mobilizēt studentus un ir ļoti prasīga. Nodarbības vienmēr notiek laikā, nekad nav bijis jākavē mācības. Darbinieki, kas apmeklē nodarbības, atsaucas pozitīvi.”

AS "Dominante capital"MĀCIETIES ANGĻU VALODU ONLINE NEIZEJOT NO MĀJĀM!


 

  • Jūs vēlaties mācīties angļu valodu, bet Jums nav laika un/vai finanšu līdzekļu kursuapmeklēšanai?
  • Jūs nepārzināt angļu valodu vai gribat pilnveidot savas zināšanas?

Tad mūsu online programma ir domāta tieši Jums!

NH LANGUAGES ONLINE pēc metodikas "Aktīvā iedziļināšanās" – visefektīvākā datorprogramma patstāvīgai svešvalodas apguvei.

Programmu NH LANGUAGES ONLINE atzinīgi novērtējuši vairāki miljoni lietotāju visā pasaulē, t.sk. dažādas valstiskās organizācijas un korporācijas, tūkstošiem skolu un augstskolu u.c. Svešvalodu apguve ar LANGUAGES ONLINE ir vienkārša un interesanta, bet galvenais – efektīva un ātra.

Metodika "Aktīvā iedziļināšanās" – principiāli jauna pieeja svešvalodu apguvei. Aizmirstiet par likumu un svešvārdu tulkojumu iekalšanu galvā! Šī programma ļauj apgūt svešvalodu līdzīgi kā tiek apgūta pirmā (dzimtā) valoda – ar asociāciju un intuīcijas, kā arī vizuālo tēlu un to nozīmes savienošanas palīdzību.

Apskatieties, kā Nākotnes Parks izmēģina programmu Languages ONLINE

" Nenoliedzami, dažādu valodu zināšanas ir liela bagātība, kas turklāt paver mums citas pasaules un jaunas iespējas. Lai iemācītos jaunu valodu, protams, ir vajadzīgs skolotājs. Taču vai ticēsiet, ja mēs apgalvosim, ka par valodas skolotāju mūsdienās mierīgi var būt arī dators? Nākotnes Parkam bija izdevība iepazīties arī kādu patiešām unikālu programmatūras rīku, kas ļauj mums pašiem autonomi apgūt jaunas valodas, turklāt gana vieglā un aizraujošā veidā.
Izskatās gandrīz vai pēc rotaļas, bet patiesībā šādā veidā var iemācīties arī pat ķīniešu valodu!" 

Kāpēc "Aktīva iedziļināšanās" metodika ir unikāla?

Šīs metodikas pamatā ir dažādos pētījumos pārbaudīta patiesība – efektīvākais valodas apguves veids ir bērnu, t.i., rakstīto vai izrunāto vārdu iegaumēšana, izmantojot to tiešās asociācijas – priekšmetus, darbības un idejas. Tulkošana – šāds jēdziens šajā programmā nepastāv. To aizstāj virkne asociāciju starp attēliem un vārdiem. Svešvalodas gramatika, sintakse un vārdnīca tiek apgūtas nevis noteikumu un vingrinājumu formā, bet - imitējot reālas dzīves situācijas.

Jaunā vārda nozīme tiek iegaumēta, sasaistot to ar noteiktiem vizuāliem tēliem, nevis tā ekvivalentu dzimtajā valodā. Šāda metodika ļauj būtiski ietaupīt laiku, jo nav nepieciešams apgūt gramatikas likumus, valodas lietošanas noteikumus un tulkot svešvārdus. Un, lai arī sākotnēji šāda dinamiska iedziļināšanās svešvalodas apguves procesā šķiet mazliet nepareiza, jau pēc pusstundas lietošanas šī programma ieinteresē tik ļoti, ka nav iespējams novērsties pat uz mirkli, lai pagatavotu sev tasi kafijas!

Tu pat nepamanīsit, kā, pateicoties tādām dinamiskām stratēģijām, kā - vizualizācija, intuīcija, iedziļināšanās, interaktivitāte un mijiedarbība, ātri sāksi runāt sev pavisam jaunā valodā.

Tikai pāris mēnešu laikā Tu soli pa solim apgūsi valodu no nulles vai, ja Tev jau ir priekšzināšanas, pilnveidosi tās. Inovatīvie uzdevumi un «puzzle» palīdzēs Tev sākt domāt svešvalodā, bet vārdu un teikumu atkārtošana profesionālu skolotāju vadībā, kuriem šī valoda ir dzimtā, ievērojami uzlabos Tavas runāšanas prasmes. Ar šīs programmas palīdzību Tu apgūsi visus valodas aspektus un sistemātiski uzkrāsi jaunas zināšanas.

Kādas valodas Tu vari mācīties ar NH LANGUAGES ONLINE 

Izvēlies sev interesējošo valodu
 

NH LANGUAGES ONLINE apmācību priekšrocības

  • Tu mācāties tad, kad Tev ir ērti, un tik, cik ilgi vēlaties, ņemot vērā uztveres īpatnības.
  • Tu neko nemācies no galvas un velti netērē laiku tulkojumu meklēšanai.
  • Ar interaktīvās programmas palīdzību Tu ātri un bez piespiešanās apgūsti visus valodas aspektus – rakstību, gramatiku un runu.
  • Strādāt ar šo programmu ir ļoti vienkārši un ir pa spēkam pat datorlietotājiem iesācējiem – Tu vienkārši ievadi savu paroli interneta sistēmā un sāc apmācības.
  • Tā tiešām ir unikāla un interesanta programma, ko iecienījuši miljoniem cilvēku visā pasaulē!

 

Ko citi saka par LANGUAGES ONLINE

 

Diāna Staltmane

"Nesen dzīvē parādījās nepieciešamība iemācīties franču valodu, jo nākas bieži viesoties Briselē. Sāku ar valodu kursu meklējumiem internetā. Jauki, ka NH mācību centrā bija iespēja iepazīties ar paraugu, kādā veidā notiek valodas apmācība. Sapratu, ka tas domāts tieši man! Jau no skolas man ir bijušas grūtības aptvert un izprast skolotāja teikto un pēc tabulām iekalt likumus, atcerēties vārdiņus.

Mācības ar LANGUAGES ONLINE bija tiešām aizraujošas! Esmu iemācījusies tiešām daudzus vārdus, kurus spēju gan saklausīt, gan izlasīt, gan izrunāt! Šādi mācoties valodu, laiks paskrien nemanot-aptuveni 2 mēnešu laikā ir apgūti jau 2 līmeņi! Tagad esmu nolēmusi papildināt savas zināšanas angļu valodā-te vārdu krājums man varētu būt pietiekošs, taču jāsakārto izruna un gramatika. Esmu pārliecināta, ka LANGUAGES ONLINE to spēs!"

Iegādāties LANGUAGES ONLINE

Jūs varat iegādāties abonementu programmas LANGUAGES ONLINE izmantošanai ar dažādiem darbības termiņiem.


Izvēlieties abonementu:
ieskaitot PVN
Programma ietver 5 līmeņus - no nulles līdz Upper-Intermediate.